Na londýnských letištích Gatwick a Stansted bude stávka

19. 08. 2008     Letenkář.cz

Cestující na londýnských letištích Gatwick a Stansted čekají 25. a 29. srpna zpoždění a komplikace. Protest na nejrušnějších britských letištích pro charterové a nízkonákladové lety tak ztíží cestu více než 400 tisícům lidí.

Štítky:
Letiště Gatwick, Letiště Londýn, Letiště Stansted

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Vybírejte pohodlně online!
 • Lístek na letiště Ruzyně bude stát 120 korun

  (12.02.2009, Letenkář.cz) Za expres na pražské ruzyňské letiště by cestující měli zaplatit podle současných cen 120 korun. Na letiště bude ale jezdit i zastávkový vlak za jízdné v rámci Pražské integrované dopravy (PID). Na úterní magistrátní konferenci zaměřené na financování veřejných projektů ze soukromého sektoru to řekl bývalý náměstek ministra dopravy Emanuel Šíp. Vlaky by podle předpokladů ministerstva dopravy měly na ...

 • Bude SkyEurope dál působit na letišti ve Vídni?

  (14.08.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope, která se v posledních měsících topí v problémech, musí dnes do 15:00 splatit své dluhy letišti Vídeň. Pokud tak neučiní, letiště Vídeň Schwechat přestane odbavovat její letadla. Letiště Vídeň v případě nesplacení dlužné částky odbaví letadla, která mají odlet do dnešní půlnoci. Od zítřka ale budou muset cestující SkyEurope hledat jinou alternativu.

 • Ryanair, bude opravdu chtít 1 libru za použití WC?

  (28.02.2009, Letenkář.cz) Dnes se v českém tisku objevila informace, že výstřední šéf největší evropské nízkonákladové letecké společnosti Rianair, Michael O´Leary, uvažuje o zavedení poplatku za použití WC. Poplatek za použití WC v letadlech Rianair by měl být 1 libru, kterou byste vhodili do automatu před použitím onoho místa. Co myslíte, myslí to Michael O'Leary skutečně vážně, nebo jde pouze o další kampaň, aby bylo ...

 • Ryanair bude létat na trase Bratislava – Liverpool

  (30.07.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila celkem 39 nových pravidelných linek, které budou začínat na konci října. Většina z nich míří na Kanárské ostrovy (zejména do oblíbených destinací Tenerife, Las Palmas a Lanzarote). Mezi oznámenými trasami se objevil i nový let ze Slovenska.


Sponzorované odkazy


Letenky do Finska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.