Irsko uzavřelo opět letiště kvůli sopce

04. 05. 2010     Rádi cestujeme

Dnes Irsko na pár hodin uzavřelo prakticky všechna svá letiště, kvůli sopečnému prachu. Letiště v Dublinu nebo Corku jsou do 13 hod. uzavřena. Po 13 hod. se očekává zprovoznění, avšak s možnými zpožděními. Do 14 hod. budou uzavřena letiště v Belfastu, Knocku a Shannonu.Byl zrušen i let na trase Praha-Dublin. V tabulce níže uvádíme seznam zrušených letů společností Ryanair. Ryanair zrušil lety od dnešní 6 hod. do 14 hod.

Štítky:
Sopečný mrak

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Irsko co nejlevněji

  (04.12.2010, Rádi cestujeme) Hledali jsme levné letenky a ubytování v ostrovní zemi Irsko. Irsko má určitě co nabídnout. Startovním místem může být město Dublin, případně Cork. Rozhodně při návštěvě Irska byste neměli vynechat přírodní zajímavost, tzv. Cliffs of Moher.

 • Sopečný mrak opět omezuje leteckou dopravu

  (04.05.2010, Akční letenky.cz) Islandská sopka začala opět přidělávat vrásky letecké dopravě. Tentokrát je omezena letecká činnost na území Velké Británie a Irska, a to z důvodu očekávaného nárůstu koncentrace sopečného prachu nad povolené limity.

 • Ryanair: letenky v akci opět od 173 Kč

  (21.01.2011, Akční letenky.cz) Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair přichází opět s nabídkou superlevných letenek. Z Brna a Bratislavy se mohou její zákazníci vypravit na cestu od pouhých 173 Kč. Tuto částku zaplatí pasažéři například v případě letu na trase Brno – Milán nebo také z Bratislavy do Bruselu a Milána.

 • Ryanair letenky opět v akci. Od 209 Kč

  (04.08.2010, Akční letenky.cz) Ryanair, irská nízkonákladová aerolinka, dnes opět spouští akci. Cena letenek se pohybuje od 209 Kč či 8 EUR za jednu cestu včetně daní. Akční nabídka letenek se vztahuje na období 1. září - 30. listopadu 2010, letenky si je přitom možné rezervovat až do tohoto čtvrtka, 5. srpna 2010.


Sponzorované odkazy


Letenky do Irska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.