WizzAir letenky levně: Itálie od 399 Kč

30. 06. 2010     Akční letenky.cz

Nízkonákladová aerolinka WizzAir spouští novou akci. Tentokrát jsou v prodeji akční letenky do různých destinací pro zimu 2010/2011, konkrétně se jedná o cestovní období říjen 2010 – březen 2011. Akční letenky.cz se tentokrát pro vás zaměřily na letenky do Itálie, kam můžete odcestovat již od 399 Kč.

Štítky:
Letenky do Itálie, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky do Itálie: Milán za 392 Kč, Benátky za 644 Kč

  (20.10.2010, Letenky levně) Se zajímavými nabídkami na letenky do Itálie přišly tento týden hned dvě letecké společnosti – Ryanair a Wizzair. Zpáteční letenky z Brna do Milána pořídíte za 392 Kč, z Prahy do Benátek pak můžete letět za 644 Kč. Do hlavního italského města módy se můžete podívat například v termínu od 13. prosince do 15. prosince.

 • Letenky do Itálie v červenci s aerolinkou Wind Jet

  (06.04.2010, Akční letenky.cz) Italská nízkonákladová létecká společnost Wind Jet nabízí celkem tři letecká spojení z letiště Praha Ruzyně. Přímo je s ní možné letět do Katánie a Boloně Forli, přestupně přes letiště FRL i do sicilského Palerma. Pokud se i vy chystáte během léta do Itálie, můžete vzít v potaz nabídku právě této aerolinky.

 • Nová linka aerolinky Smart Wings do Itálie

  (01.06.2011, Akční letenky.cz) Dnes přicházíme s čerstvými novinkami od letecké společnosti Smart Wings, která právě zveřejnila zprávu o nově provozované lince! Česká aerolinka  rozšíří svoji nabídku letů do Itálie a od 3. června začne vypravovat letadla na trase Praha – Lamezia Terme. V plánu je jeden let týdně provozovaný každý pátek.

 • WizzAir letenky do Itálie a Osla od 517 Kč tam i zpět!

  (27.09.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová aerolinka WizzAir přináší akční letenky do Itálie a letenky do Osla od pouhých 517 Kč za cestu tam i zpět a to  „se vším všudy“. V ceně vašeho výletu je také obsažen poplatek za platbu kartou (Visa či MasterCard) a poplatek za rezervaci. Akce na letenky v ceně nezahrnuje poplatek za odbavované zavazadlo.


Sponzorované odkazy