Letenky do Lyonu

Online rezervace letenek:

Navýšení počtu letů z Prahy do Lyonu

17. 04. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Francouzská letecká společnost HOP! navýšila ke 13. dubnu 2015 počet spojení mezi Prahou a Lyonem. Nyní bude spojovat letecky Lyon a Prahu 5x týdně. K letům v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli přibyl nově ještě čtvrteční spoj.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Lyonu? Vybírejte pohodlně online!

Zaleťte si na víkend do Lyonu za 1660 Kč !

24. 11. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost EasyJet nabízí v únoru příštího roku velice příjemné ceny zpátečních letenek na trase Praha – Lyon (Francie). Strávit romantický víkend v tomto překrásném městě, ležícím v regionu  Rhône-Alpes, severně od Provence, můžete již od 1660 Kč! Lyon Vás uchvátí svou bohatou historií.

EasyJet: levné letenky z Prahy od 1538 Kč

07. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Plánujete podzimní cestu do Amsterdamu, Manchesteru či Lyonu a sháníte levné letenky? Nu právě pro vás je k dispozici nabídka od aerolinky easyJet, která mimo jiné létá také z letiště Praha.

Letenky směr Milán, Manchester a Lyon od 1402 Kč!

18. 02. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jedny z nejlevnějších letenek, které jsou k dispozici v případě, že preferujete odlety z letiště v Praze, jsou ty od nízkonákladové letecké společnosti easyJet! Celkově se můžete z České republiky podívat  na 9 evropských letišť. Výhodné jsou například lety na lince Praha – Milán (MXP), které mohou klienti rezervovat od 589 Kč (jednosměrně)!

Z Prahy do Lyonu za pouhých 650,- Kč!

27. 12. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Už přemýšlíte, kam byste pozvali svou drahou polovičku v únoru na výlet? Zkuste zajet do malebného Lyonu, který je velmi pohostinný a má dokonce delší historii než Paříž! Jde o centrum celého regionu francouzských Alp, a tak tu najdete typickou architekturu, ale i geniální gurmánské zážitky.

Z Prahy do Lyonu za 969,- Kč!

19. 11. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost Easy Jet nabízí akční let z Prahy do Lyonu za pouhých 969 Kč! Navštivte Lyon ještě před Vánoci. Město známé jako gurmánské nebe, vám nabídne nejednu restauraci oceněnou micheliskou hvězdičkou. Po dobrém jídle můžete vyrazit do francouzských Alp, které jsou odtud pouhé dvě hodiny cesty.

Lyon či Amsterdam s aerolinkou easyJet od 519 Kč!

04. 09. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Lákají-li vás kratší výlety do evropských destinací za rozumné náklady, můžete využít služeb nízkonákladové aerolinky easyJet, na jejímž webu objevíte celoroční přehled jednotlivých letů. Jedná se o linky létající z Prahy do šesti metropolí v Evropě a při troše pátrání narazíte na jednosměrné letenky od 519 Kč.

Kam vycestovat na podzim? Zkuste Kodaň nebo Lyon

05. 08. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Chcete-li na podzim někam letecky vyrazit, je zapotřebí již nyní začít se poohlížet po levných letenkách. Zajímavým podzimním tipem by mohla být města Kodaň a Lyon. Obě města mají přímé letecké spojení z Prahy s nízkonákladovou aerolinkou. Do Kodaně vás dopraví např. Norwegian, do Lyonu pro změnu Easyjet.

EasyJet: Předvánoční let Praha – Lyon a zpět za 1.360 Kč

03. 08. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet aktuálně nabízí na celý předvánoční prosinec nejnižší tarify z Prahy do Lyonu a také z Lyonu do Prahy. Díky tomu se dostanete tam i zpět za 1.360 Kč včetně všech poplatků a zavazadla do 10kg. V ceně není jen vystavovací poplatek, který se může lišit podle místa vystavení.

Letenky do různých koutů Francie

28. 05. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Patříte-li mezi milovníky Francie, nebo se do této země chystáte pracovně, vyhledali jsme pro vás levné letenky. Ceny za zpáteční letenku začínají od 1 522 korun. Níže naleznete zpáteční letenky (včetně ubytování) do Paříže, Nice, Lyonu, Nantes a Toulouse. Letenky jsou vč. tax. Cena za ubytování je vždy za dvě osoby v termínu letu.

1 2 3 4


Téma: Letenky do Lyonu

Aktuálně zde naleznete 35 článků na téma Letenky do Lyonu.

Sponzorované odkazy