easyJet: letenky do Paříže, Lyonu a Londýna od 459 Kč

17. 12. 2010     Akční letenky.cz

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet nabízí příjemně levné letenky do Paříže, Lyonu, letenky Praha – Londýn a další letenky do řady lákavých evropských destinací. Tentokrát nebudete muset rozbíjet svá prasátka, protože letenky do Paříže pořídíte již od 459 Kč za jednu cestu včetně daní.

Štítky:
easyJet, Letenky do Francie, Letenky do Londýna, Letenky do Lyonu, Letenky do Paříže, Letenky do Velké Británie, Letenky easyJet

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Zajímají vás letenky Paříž? Letenky do Lyonu, Londýna i Paříže nakoupíte výhodně na webu. Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky do Lyonu: Z Prahy bez mezipřistání již za 1 140 Kč!

  (05.11.2010, Letenky levně) Nízkonákladový easyJet bude od 9. prosince létat přímo z Prahy do Lyonu, a tak v současné době nabízí zpáteční letenky do tohoto francouzského města za pouhých  1 140 Kč! Dostupných termínů je prozatím dost, do Lyonu můžete odletět například 5. února, 10. února či 12. února.

 • Letecky a levně z Prahy do Lyonu s EasyJet

  (02.07.2010, Rádi cestujeme) Pokud máte rádi Francii, viděli jste už Paříž a pro změnu toužíte navštívit Lyon, tak vás určitě potěší oznámení o nové trase z Prahy, kterou spustí EasyJet. Začne totiž létat z Prahy do Lyonu a to od 9. prosince letošního roku. Již dnes jsou letenky v prodeji. Na trase budou letadla létat 2x až 3x týdně. EasyJet k dnešnímu dni provozuje 532 linek, mezi nimiž nechybí trasa Praha-Amsterdam či Praha-Londýn.

 • Letenky do Lyonu, Milána a Amsterdamu. Od 509 Kč

  (16.11.2010, Akční letenky.cz) Neváhejte si omrknout akční letenky od společnosti easyJet. Věděli jste, že se můžete proletět od pouhých 509 Kč? Tentokrát prozkoumejte levné letenky do Lyonu, Milána a letenky do Amsterdamu. Nabídka se týká odletů z Letiště Praha, cena letenek je uváděna jednosměrně včetně tax.

 • Levné letenky do Lyonu: Z Prahy a bez mezipřistání jen za 1 300 Kč!

  (17.07.2011, Letenky levně) Levné letenky z Prahy do francouzského Lyonu nabízí nízkonákladová společnost easyJet. Za ty nejlevnější nyní zaplatíte jen 1 300 Kč! Za tuto báječnou cenu můžete letět ve čtvrtek 15. září tam a ve čtvrtek 22. září zpět. V případě zájmu si letenky objednávejte na webu easyJet.com.


Sponzorované odkazy