EasyJet ruší linku Praha-Doncaster

13. 09. 2010     Rádi cestujeme

EasyJet ruší pravidelnou linku z Prahy do Doncasteru. Důvodem zrušení linky je úplný odchod společnosti EasyJet z letiště v Doncasteru. EasyJet poletí naposledy z Prahy do Doncasteru 20. prosince 2010.

Štítky:
easyJet, Letenky do Doncasteru, Letenky do Velké Británie, Letenky easyJet, Letenky z Prahy

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • CCA ruší linku Praha-Brno

  (11.07.2011, Rádi cestujeme) Aerolinka Job Air - Central Connect Airlines oznámila ukončení pravidelné linky Praha-Brno-Praha. Poslední letadlo na této trase vzlétne dne 22. července 2011. Linku si pod svá křídla společně s ČSA společnost vzala ke konci minulého roku, poté co ČSA ukončili vlastní linku z Prahy do Brna. Důvod ukončení linky CCA zatím neoznámilo.

 • Smart Wings ruší linku Praha – Bukurešť

  (15.10.2010, Akční letenky.cz) Česká nízkonákladová společnost Smart Wings se rozhodla zrušit svoji nově zavedenou linku z Prahy do rumunské Bukurešti. Aerolinka přitom plánovala, že její lety budou dostupné od 31. října 2010.

 • WizzAir ruší lety z Prahy

  (16.11.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir ruší na zimní sezónu některé frekvence letů. Důvodem je zejména špatný odhad poptávky po letenkách během zimní sezóny. Zatím se ruší jen některé frekvence, podle iDNES.cz nechce WizzAir zatím žádné lety rušit.

 • Ryanair a Danube Wings ruší lety

  (22.02.2010, Akční letenky.cz) Slovenská letiště přijdou o další čtyři lety. Tentokrát ruší lety nízkonákladové letecké společnosti Ryanair a Danube Wings. Ryanair přestane na konci dubna létat z letiště Bratislava do Düsseldorfu a Frankfurtu. Aerolinka Danube Wings, která čelí řadě finančních problémů, ruší linky z popradského letiště na letiště Londýn Luton a Dublin. Oba lety budou zrušeny v březnu.


Sponzorované odkazy