Ryanair a jeho základny

05. 11. 2010     Rádi cestujeme

Nízkonákladový Ryanair neustále zvyšuje počet přepravených. A tak se mění počet jeho základen. Jedny se ruší, jiné se budují. V tabulce níže najdete seznam všech základen společnosti Ryanair. Seznam je k 1. listopadu 2010.Ze seznamu jasně vyplývá několik zajímavostí.

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Ryanair a jeho akční letenky

  (14.06.2011, Rádi cestujeme) Irský nízkonákladový dopravce Ryanair opět vydal svou další "slevovou akci". Ryanair se svými slevami oslovuje své zákazníky prakticky s železnou pravidelností. Dnes dle oficiálních zpráv začínají ceny od 243 Kč, tedy 9,99 €. Tyto ceny jsou stanoveny na vybrané lety v měsíci září. Ovšem realita je tak trochu jiná, i když obecně platí výše uvedené údaje. V některých případech naleznete letenky za takto nízkou cenu i v měsících srpen či říjen.

 • WizzAir nabízí alternativu pro cestující British Airways

  (16.12.2009, Akční letenky.cz) V reakci na stávku posádky u British Airways, která se má konat od 22. prosince 2009 do 2. ledna 2010, dnes WizzAir oznámil, že na jeho lince Praha-Londýn jsou pro toto období stále k dispozici volná místa.

 • Týden v Miláně – 1 238 Kč

  (22.11.2010, ) Nízkonákladový letecký dopravce EasyJet opět nezklamal a mezi jeho výhodnými akcemi lze nyní najít také zpáteční letenky do Milána. Z pražského letiště Ruzyně Vás jedna zpáteční letenka vyjde na 1 238 Kč. Jedná se samozřejmě o přímý let bez přestupů.

 • Letenky do Tallinu za 802 korun

  (04.09.2011, Rádi cestujeme) Netradičním způsobem, jak se dostat do Estonska a jeho hlavního města Tallinnu, je zvolit let z Katovic do Stockholmu a odtud pokračovat do Tallinnu. Navíc let můžete spojit s jednodenní návštěvou Stockholmu. Pamatujte však, že přiletíte na letiště, které je zhruba 100 km od Stockholmu.  


Sponzorované odkazy