Levné letenky: New York, Rhodos, Dubaj

24. 11. 2010     Rádi cestujeme

Levné letenky jsou opět tématem našeho článku. Našli jsme levné letenky do New Yorku, cena za zpáteční letenku je pod 9tis. korun, vč. tax. Levně doletíte i na Rhodos a to z Říma. Cena dvou zpátečních letenek nepřekročí 800 korun. Ubytování za dvě osoby/noc stojí od 531 korun. Z Barcelony se naopak dopravíte levně na Kanárské ostrovy. Z Prahy nás zaujala letenka do Dubaje, kde jsme našli také poměrně levný jednohvězdičkový hotel.

Štítky:
Letenky do Dubaje, Letenky do New Yorku, Letenky do USA, Letenky na Rhodos

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky na Rhodos? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky Praha-New York od 6 240 Kč

  (02.05.2011, Rádi cestujeme) z Praha Ruzyně do New York - JFK - odlet 24.5./přílet 3.6. Pelikan (objednat) 6240 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

 • Nejlevnější akční letenky: Milan, Amsterdam, Rhodos

  (24.09.2010, Rádi cestujeme) Po nějaké době vám přinášíme další nejlevnější akční letenky, tentokrát společnosti Ryanair a EasyJet. Ryanair nabízí letenky od 130,- Kč, EasyJet pak od 479,- Kč, resp. 361 Kč. Ceny jsou vč. tax. V ceně jsou příruční zavazadla. Počítejte pouze s případným poplatkem za platbu, cca. 5 €. Nejlevnější letenky jsou do Milana (z Brna), Bari, Bologně atd. Levné letenky najdete i do Amsterdamu, Paříže, Maroka, na Rhodos či Korsiku.

 • Ryanair létá do Řecka! Rhodos, Kos a Volos již od 1 538 Kč

  (08.03.2010, Letenky levně) Nízkonákladová společnost Ryanair od května expanduje do Řecka a otevírá své nové linky z Frankfurtu Hahn na letiště Volos a Kos, z Milána Bergama na letiště Volos, Kos a Rhodos a z italské Pisy do Rhodosu.

 • Smart Wings: nové letenky na Rhodos

  (11.04.2011, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings představila v uplynulých dnech novou linku z hlavního města Slovenska. Na trase Bratislava – Rhodos bude aerolinka v období 11. červen – 14. září 2011 přepravovat své cestující každou třetí středu a od 22. června do 3. září každou třetí sobotu.


Sponzorované odkazy