Ryanair bude létat z Brna do Alicante

10. 02. 2011     Rádi cestujeme

Konečně se nízkonákladový cestovatel dočkal - Ryanair rozšíří své trasy z Brna. Sice pouze o jednu trasu, ale o poměrně zajímavou. Nově totiž bude Ryanair létat z Brna do Alicante a to dvakrát týdně (úterý, neděle). Konkrétní ceny letenek ještě neznáme, ale určitě se tato trasa objeví i v naši sekci "Akční letenky". Díky tomu se můžete dovědět o letenkách i pod 500 korun.

Štítky:
Letiště Brno, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Linka Aeroflotu Drážďany – Moskva bude od léta 2011 létat 4× týdně!

  (08.08.2010, Letenky levně) Ruská letecká společnost Aeroflot se rozhodla posílit své spojení mezi Moskvou a Drážďanami, a od léta 2011 bude létat i v neděli. S platností od 27. března 2011 tak tento spoj doplní pondělí, středeční a páteční linku. Let bude operován Airbusem A319 se 116 místy, přičemž let bude trvat zhruba dvě a půl hodiny.

 • Nízkonákladová aerolinka Air One bude létat z Prahy

  (09.09.2011, Rádi cestujeme) Italský dopravce Air One se bude vracet na pražské letiště. Prahu propojí s italskými městy Pisa a Milano. Linku Praha-Milano již provozují například Wizz Air či Easyjet. Přímá linka do Pisy bude s frekvencí 3x týdně. Milano pak denně. Do Pisy z Prahy poprvé vzlétne Air One 13. září. Do Milana pak 19. září.

 • Potvrzeno: Ryanair bude létat do Tallinnu

  (30.09.2010, Rádi cestujeme) Včera jsme vás informovali o tom, že Ryanair jedná s letištěm v Tallinnu o poplatcích, a že je pravděpodobné, že bude Ryanair do Tallinnu létat. A dnes je tato zpráva potvrzena. Ryanair bude nově létat do Tallinnu a to z Osla, Stockholmu, Edinburghu, Dublinu, Londýna, Düsseldorfu a Milana. Uvidíme zda Ryanair přidá španělská města Madrid a Barcelonu, případně také belgický Brusel.

 • 95% aerolinky Malév bude vlastnit stát

  (01.03.2010, Akční letenky.cz) Maďarská aerolinka Malév bude podle páteční dohody mezi vládou a maďarskými a ruskými akcionáři patřit z 95% maďarskému státu, zbylých 5% bude vlastnit ruský akcionář AirBridge. Hlavním cílem tohoto opatření je záchrana a restrukturalizace letecké společnosti. Aerolinka Málev, která nabízí také spojení Praha – Budapešť, by se měla díky restrukturalizaci stát ziskovou nejpozději v roce 2012.


Sponzorované odkazy


Letenky do Srbska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.