Objevujte Evropu s Lufthansou od 2495 Kč

02. 06. 2011     Akční letenky.cz

Německá letecká společnost Lufthansa představuje svým zákazníkům zajímavou akci, která platí až do neděle 5. června. Nabídka se týká letů z Prahy do několika evropských destinací. Ceny za levné letenky tam i zpět startují na 2495 Kč včetně všech poplatků.

Štítky:
Akční letenky, Letenky Lufthansa, Lufthansa

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

  • Aerosvit Airlines: Letenka do Indie za 9.276 Kč

    (12.04.2012, Letenky levně) Jestli jste otráveni z drahých letenek do jižního Španělska a Portugalska, raději zkuste něco nového. Opuste na týden i více Evropu a poznejte krásy Dillí i jinou kulturu. Levné jídlo, jeden ze sedmi divů světa – palác Tádž Mahal – či Humájunova hrobka, která patří do světového kulturního dědictví.

  • Akční letenky a levné ubytování: Riga, Atény, Lisabon, Dubaj

    (09.07.2010, Rádi cestujeme) V dnešním článku najdete akční letenky do Stockholmu, Paříže, Rigy, Atén či Lisabonu. Vyhledali jsme i několik letenek mimo Evropu, například lze levně letět do Dubaje. Zajímavá je i trasa Bratislava-Mallorka. Cena akčních letenek na této trase pro dvě osoby tam i zpět je nejníže za 1 020,- Kč / 40 €. Zaujme však především termín - odletíte jeden den večer, strávíte na Mallorce noc, a druhý den odpoledne se vracíte zpět.Další zajímavou destinací mohou být Atény či Lisabon, kde lze najít i poměrně hodně levné ubytování. Totéž platí o městu Riga v Lotyšsku.

  • Nejlevnější letenky: Maledivy, Dubaj, Mexico City

    (26.07.2010, Rádi cestujeme) Hledali jsme akční letenky (ty nejlevnější letenky) do míst mimo Evropu. Tak například do Dillí v Indii, do Male na Maledivách anebo do Dubaje. Letenka do Dubaje na osobu stojí dokonce pod 7 000,- Kč! Male je hlavní město souostrovního státu Maledivy. Tento stát najdete v Indickém oceánu. A jde o opravdovou exotiku. Nábřeží města bývá večer jeden velký rybí trh. Na Male je průměrná teplota po celý rok okolo 27 stupňů. Nejdeštivěji bývá v červnu a červenci. Naopak prosinec či leden patří k srážkově nejslabším měsícům v roce. A pro zajímavost - nejvyšší bod ostrova je ve výšce 9 m n. m.


Sponzorované odkazy