Letenky do USA okolo 7 tisíc

20. 06. 2011     Rádi cestujeme

Za velmi atraktivní cenu je možné zakoupit letenku z Prahy do New Yorku. Návrat je sice do Varšavy, přesto, vzhledem k ceně, ani tato vada na kráse, nemusí být až tak nepříjemná. Levná letenka totiž stojí 7 775 korun. Tuto cenu lze nalézt prakticky po celé měsíce listopad-březen. My vybíráme lety ve vánočním období - v prosinci. Dopravit se z Varšavy je možné např. vlakem, doba jízdy je přibližně 9 hodin.  

Štítky:
Letenky do New Yorku, Letenky do USA

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Letenky na Silvestra do Londýna nebo o něco dříve do Paříže okolo 2 tisíc

  (05.08.2011, Rádi cestujeme) Vyhledali jsme letenky do nejnavštěvovanějších měst Evropy - Paříže a Londýna - za cenu okolo 2 tisíc korun. Cena je zajímavá především tím, že je platná pro zajímavé termíny - v případě Londýna se letí na konci roku, můžete tak strávit Silvestra v Londýně. V případě Paříže je termín zajímavý dnem pracovního volna, který je o den dříve. Letenky lze zakoupit u prodejce Pelikan.cz případně přímo u letecké společnosti (let je ještě o něco levnější).

 • Letenky do Thajska okolo 13 tisíc korun

  (24.06.2011, Rádi cestujeme) z Praha do Bangkok - odlet 24.8./přílet 7.9. Pelikan (objednat) 13392 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

 • Letenky do New Yorku pod 6 tisíc

  (13.01.2012, Rádi cestujeme) Letenky do New Yorku jsou nyní za neuvěřitelnou cenu - 5 845 korun! Jde o zpáteční letenku vč. tax! Akční letenka do USA za tak nízkou cenu, to se opravdu každý den nevidí. Navíc je k dispozici nejen New York, ale také prosluněné Miami. Termínů je k dispozici několik. Vypisujeme pouze část z nich. Odlet je z italského Milana. Aktuálně: k dispozici jsou také levné letenky do Toronta a Bostonu, opět okolo 6 tisíc za zpáteční let, více informací najdete v tomto článku.

 • Čtyři dny v Římě pro dva za 5 tisíc korun a letecky

  (27.09.2011, Rádi cestujeme) V našem vyhledávači levného ubytování jsme opět narazili na velmi zajímavou slevu - až 75%! Za dvoulůžkový pokoj, který původně stál něco málo přes 14 tisíc korun, nyní zaplatíte za 4 noci jen 3 570 korun! To v kombinaci s níže uvedenou letenku tvoří hodně levný balíček - dvě osoby za pobyt v Římě zaplatí cca. 5 tisíc korun! A to za ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu!  


Sponzorované odkazy