Letenky na Madeiru co nejlevněji

21. 08. 2011     Rádi cestujeme

V případě, že plánujete cestu na krásný ostrov Madeira, a chcete se na ostrov dopravit co nejlevněji, zkuste letět přes portugalský Lisabon. Navíc cestu můžete obohatit právě o návštěvu hlavního města Portugalska. Určitě stojí za vaší pozornost. Celkem za let na Madeiru a zpět zaplatíte necelých 4 000 korun.

Štítky:
Letenky do Portugalska, Letenky na Madeiru

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Island co nejlevněji

  (08.11.2010, Rádi cestujeme) Před pár dny jsme vydali článek o tom, jak zaplatit co nejméně za pobyt a dopravu na Madeiru. Dnes vám přinášíme možnou variantu toho, jak co nejlevněji strávit pár dní na Islandu. Dopravit se na Island je sice o něco dražší, ale když se zvolí nějaká ta akční nabídka, je možné ušetřit nemalou částku peněz.

 • Mallorka co nejlevněji

  (09.01.2012, Rádi cestujeme) Oblíbenou letní destinací je dozajisté Mallorka. Nabízí krásné pláže, přírodu, památky, ale také dostatek nočního vyžití. Vybíráme aktuálně nejlevnější možnosti, jak se na španělský ostrov dopravit (letecky) a ubytovat. Začneme s odletem z německého Cochstedtu. Letiště Cochstedt je vzdáleno od Prahy zhruba 360 km. Další letenky vedou z Bratislavy, anebo pokud zvolíte kombinaci letenek, lze letět také z Prahy. Příklad takové kombinace naleznete na konci článku. Ubytování na Mallorce je poměrně levné a nijak extra nenavyšuje náklady na dovolenou.

 • Madeira co nejlevněji

  (06.11.2010, Rádi cestujeme) Věčně jarní ostrov Madeira je určitě skvělou destinací pro případný "zimní výlet". Hledali jsme nejlevnější letenky a levné ubytování na tomto skvělém místě na Zemi. K těm nejlevnějším způsobům, jak se dopravit na Madeiru, je vycestovat do Londýna a odtud pokračovat přímo na Madeiru.

 • Irsko co nejlevněji

  (04.12.2010, Rádi cestujeme) Hledali jsme levné letenky a ubytování v ostrovní zemi Irsko. Irsko má určitě co nabídnout. Startovním místem může být město Dublin, případně Cork. Rozhodně při návštěvě Irska byste neměli vynechat přírodní zajímavost, tzv. Cliffs of Moher.


Sponzorované odkazy