Cestovní třídy – jaký význam mají písmenka na letence?

06. 09. 2011     ALetenky.cz

Rozdíl mezi první, business a ekonomickou třídou pozná každý. Víte ale, že letecké společnosti rozlišují cestovní třídy mnohem podrobněji? Označují je písmeny anglické abecedy od A až po Z.

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Novinky ze světa létání

  (02.11.2010, Rádi cestujeme) Nízkonákladová společnost EasyJet zavedla na svých palubách možnost, zakoupit si cestovní pojištění. V případě, že jste se před cestou zapomněli pojistit, u EasyJet to zvládnete přímo v letadle. Aerolinka se pro zavedení této služby rozhodla poté, co zjistila, že průměrně jeden z pěti Britů cestující v letadlech EasyJet na dovolenou není vůbec pojištěn. Na výběr budou mít cestující cestovní pojištění na dobu pěti anebo čtrnácti dnů. Easyjet se nezmiňuje o tom, zda cestovní pojištění je určeno pouze pro Brity anebo také jiné občany EU. Chybí také další důležitá informace - a to cena. V případě, že máte s tímto cestovním pojištěním zkušenosti, podělte se o ně v komentáři na konci článku.

 • Ryanair: letenky do Milána od 179 Kč

  (29.09.2010, Akční letenky.cz) Ryanair má v nabídce nové akční letenky. Vyhlášená akce trvá do zítřka, 30. září 2010 a platí pro cestovní období do konce října 2010. Ryanair slibuje letenky již od 179 Kč. Akční letenky pro vás však objevily tip i mimo oficiální akční cestovní období.

 • Velikonoční letenky aerolinky ČSA od 2040 Kč

  (04.04.2012, Akční letenky.cz) Česká letecká společnost ČSA připravila pro své zákazníky velikonoční akci, v rámci které nabízí zpáteční palubní lístky od 2040 Kč včetně poplatků. Nabídka platí až do 10. dubna 2012 a cestovní období je stanovano na 9. duben – 15. červen.

 • Letenky do New Yorku pod 7000 Kč právě teď!

  (29.11.2011, Akční letenky.cz) Pravděpodobně jen do dnešního dne (29. listopad) jsou k dispozici kombinované letenky do New Yorku pod 7000 Kč včetně poplatků, které nabízí cestovní agent Pelikán. Nepatrným nedostatkem může být pouze skutečnost, že se výchozí letiště nachází v italském Miláně.


Sponzorované odkazy


Letenky do Lucemburska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.