ČSA: nová linka do Samary a změny zimního letového řádu

16. 08. 2011     ALetenky.cz

České Aerolinie začnou nově létat z Karlových Varů do ruského města Samara. Dnešní článek dále obsahuje chystané změny frekvencí na současných linkách ČSA pro zimní sezonu.

Štítky:
ČSA, Letenky ČSA, Letenky do Ruska, Letenky do Samary

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA: orientace na Rusko a změny v letovém řádu

  (24.01.2012, Akční letenky.cz) Jaké plány a změny chystá naše národní aerolinka ČSA pro rok 2012 jsme se dozvěděli přímo v tiskové zprávě (TZ) z minulého týdne. Z letového řádu je na první pohled patrná orientace přepravce na východní destinace a především na Rusko.

 • Novinky a změny u aerolinky Czech Airlines

  (02.08.2012, ALetenky.cz) Naše národní letecká společnost Czech Airlines se v českém tisku objevuje vcelku pravidelně a jednotlivé změny a novinky jsou věřejností přijímány často rozporuplně.

 • Nová linka: letenky do Tel Avivu od SmartWings

  (14.07.2011, Akční letenky.cz) Včera jsme na webu psali o zavedení nové linky z Letiště Praha a hned dnes přinášíme další zajímavou zprávu. Soukromý dopravce Travel Service totiž začne od zimního letového řádu provozovat další nové letecké spojení z Prahy do Tel Avivu pod značkou letecké společnosti SmartWings.

 • Rozšiřování letového řádu u aerolinky SmartWings

  (20.09.2011, Akční letenky.cz) Minulý týden oznámila česká nízkonákladová aerolinka SmartWings rozšiřování letového řádu na letní sezónu 2012, které se v současné době týká dvou evropských velkoměst. Zákazníci tak mohou na webu přepravce rezervovat lety do Paříže a Říma až do 27. října 2012.


Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.