Easyjet a Malev jsou nejtiššími aerolinkami v Praze

01. 12. 2011     Rádi cestujeme

V kategorii proudová letadla zvítězila letecká společnost easyJet, v kategorii vrtulových letadel obhájil loňský titul maďarský dopravce Malév. ČSA se umístili na čtvrtém místě. Travel Service až na místě devátém.

Štítky:
easyJet, Malev

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Nejtiššími dopravci na pražském letišti jsou HOLIDAYS Czech Airlines a Austrian Airlines

  (28.11.2012, Aerolinie.info) Ocenění Nejtišší dopravce pro rok 2012 získala v kategorii proudových letadel společnost HOLIDAYS Czech Airlines. Mezi vrtulovými letadly se podařilo obhájit titul z roku 2008 aerolinkám Austrian Airlines.

 • Smart Wings letenky do Amsterdamu jsou minulostí

  (06.01.2011, Akční letenky.cz) Ve vší tichosti zmizely poměrně nově představené letenky do Amsterdamu od aerolinky Smart Wings. Po fázi omezování sáhly aerolinky k úplnému zrušení této linky. Letenky Praha – Amsterdam byly ještě donedávna zarezervovatelné. V současnosti je již na stránkách společnosti Smart Wings nenaleznete vůbec.

 • Letenky za 6 korun jsou stále v prodeji, Cork za 55 korun

  (20.08.2012, Rádi cestujeme) Je to neuvěřitelné, ale aerolinka Ryanair má stále v nabídce letenky za 6 korun. A aby toho nebylo málo, přibylo několik dalších extrémně zlevněných destinací - irský Cork či francouzská Paříž. Můžete tak zakoupit letenky po Evropě za pár desítek korun! Poslední letenka vede z Budapeště do Bruselu. Svůj trip tak můžete obohatit o návštěvu krásného maďarského města. Cena zpáteční letenky je 9 korun.

 • Smartwings nově do Bilbaa

  (17.10.2011, Rádi cestujeme) Český nízkonákladový dopravce Smartwings rozšiřuje svou nabídku letů o trasu Praha – Bilbao. Letět se Smartwings do Bilbaa můžete už tento měsíc. Od listopadu jsou lety na této trase pozastaveny a od května příštího roku jsou opět k dispozici. A jaké jsou ceny za zpáteční let?


Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.