Se Smartwings nově do Athén a na ostrovy Skiathos a Lesbos

24. 02. 2012     Letenky levně

Nízkonákladové aerolinky Smartwings oznámila otevření nových spojení. Od letního letového řádu  začne pravidelně létat do Athén,  a to vždy v pondělí, středu a pátek. Kromě Athén nabídnou svým klientům možnost cestování i do dalších řeckých destinací – pravidelné lety z Prahy na řecký ostrov Skiathos a z Ostravy do Mytilini na ostrově Lesbos.

Štítky:
Lety do Řecka, Smart Wings

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Athén? Vybírejte pohodlně online!
 • Na Kanárské ostrovy již od 1.250,- Kč

  (14.11.2012, Letenky levně) Letecká společnost Ryanair nabízí levné letenky z Frankfurtu na Kanárské ostrovy. Pokud byste rádi chtěli vyrazit za sluníčkem, ale současné nabídky letenek se vám zdají příliš drahé, můžete zkusit letět s leteckou společností Ryanair z letiště Frankfurt-Hahn na Kanárské ostrovy již od 1.250,- Kč.

 • Na Kapverdské ostrovy od 7.490,- Kč

  (15.11.2012, Letenky levně) Letecká společnost Condor nabízí levné letenky z Frankfurtu na Kapverdské ostrovy (Sal). Pokud jste milovníci sluníčka a koupání u moře za dobrou cenu, můžete letět s leteckou společností Condor na Kapverdské ostrovy. V prosinci můžete letět již za cenu 7.490,- Kč.

 • EasyJet přidává nové trasy z Edinburghu

  (24.02.2011, Rádi cestujeme) EasyJet přidává nové trasy z Edinburghu. Předem musíme říct, že ani jedna nevede do Česka, případně na Slovensko. EasyJet bude nově létat z Edinburghu do Tenerife (Kanárské ostrovy), Grenoble (Francie, nedaleko Lyonu) a do Atén. Na nových trasách EasyJet nasadí nový Airbus A320 (kapacita 180 míst).

 • Letenky v zimě na Kanárské ostrovy za 2 808 korun

  (31.08.2011, Rádi cestujeme) Letecky na Kanárské ostrovy za cenu 2 808 Kč - tak zní aktuální nabídka aerolinky Ryanair. Let je z Bratislavy v měsíci lednu. Můžete si tak dopřát sluníčka i v tomto, u nás chladném, ročním období. Cena je za zpáteční letenku vč. tax, s příručním zavazadlem.


Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.