Aer Lingus: Levné letenky do Irska se slevou 25%.

07. 03. 2012     Letenky levně

Chystáte-li se navšítivit Irsko, neváhejte a využijte nabídky letecké společnosti Aer Lingus, která právě nabízí letenky se slevou až 25%. Nabídka platí dokonce pro všechny  lety, od jara až do podzimu! Přesněji od 17. duben – 25. říjen 2012. Jen rezervace je možná do 9. března 2012. Pro rezervaci akčních letenek Praha – Dublin klikněte ZDE.

Štítky:
Aer Lingus, Letenky do Dublinu, Letenky do Irska

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Akční letenky: WizzAir a Aer Lingus se slevou až 25%

  (07.12.2011, Akční letenky.cz) Dnes přicházíme s akční nabídkou hned dvou leteckých společností z Evropy. Jedná se o Aer Lingus a WizzAir, které propagují letenky se slevou 20 – 25%. Irská aerolinka Aer Lingus nabízí svým zákazníků slevu na vybrané lety, která platí až do půlnoci 8. prosince 2011.

 • SWISS a Aer Lingus: akční letenky se slevou až 50 %

  (19.11.2012, Akční letenky.cz) Dnes přinášíme cestovatelům tipy hned na dvě letecké společnosti a levné letenky z našeho hlavního měst do Švýcarska a Irska. Irský přepravce Aer Lingus občas nabízí letenky se slevou až 50 % a ty jsou k dispozici právě nyní.

 • Aer Lingus: levné letenky po Evropě se slevou 50%

  (07.04.2011, Akční letenky.cz) Pouze dnes 7. dubna nabízí irská nízkonákladová aerolinka Aer Lingus akční letenky po Evropě se slevou více než 50%. Do půlnoci je možno rezervovat lety na období 3. května až 20. října a následně si užít příjemný výlet. Z území České republiky provozuje letecká společnost pouze pravidelnou linku Praha – Dublin.

 • Akční letenky od Aer Lingus se slevou až 50%

  (27.10.2011, Akční letenky.cz) Pouze do zítřka mohou klienti irské letecké společnosti Aer Lingus rezervovat levné letenky se slevou až 50%. Nutno dodat, že akční ceny palubních lístků jsou platné pro cestovní období 22. listopad – 8. únor 2012. Jediné přímé lety, které přepravce provozuje z České republiky, jsou ty na lince Praha – Dublin (DUB).


Sponzorované odkazy


Letenky do Irska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.