Iceland Express: Přímá linka z Prahy na Island

28. 02. 2012     Letenky levně

Pokud se chystáte vydat během léta do země sopek a gejzírů, využít můžete nové linky islandské nízkonákladové společnosti Iceland Express.  Nová linka je prvním pravidelným leteckým spojením mezi Prahou a Islandem (Reykjavík). Na nové trase bude aerolinka létat od 20. června do  30. srpna, jednou týdně vždy ve středu.

Štítky:
Iceland Express, Letenky do Reykjavíku, Letenky na Island

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Přímá linka z Prahy na Island od Iceland Express

  (15.02.2012, Akční letenky.cz) V druhé polovině června chystá letecká společnost Iceland Express spuštění nové linky na Island. Z našeho hlavního města sem však budou vypravovány spoje jen během letní sezony. První lety by měly být uskutečněny 20. června a provoz je plánován do 30. srpna 2012.

 • Iceland Express z Prahy na Island

  (20.02.2012, Rádi cestujeme) Iceland Express oznámil, že hodlá létat z Prahy do Keflaviku na Island. První lety Icelandu na Island budou spuštěny v letním letovém řádu tohoto roku – od 20. června do 30. srpna. Létat bude 1x týdně.

 • ČSA: přímá linka Praha-Poprad

  (03.05.2011, Rádi cestujeme) Od prvního května zahajují České aerolinie provoz přímé linky z Letiště Praha do slovenského Popradu. Aerolinka bude mezi městy létat třikrát týdně a během hlavní letní sezóny připojí i čtvrtou frekvenci. Z Prahy spoje poletí každé úterý, čtvrtek a neděli vždy ve 22:00 s příletem do Popradu ve 23:25. V hlavní letní sezóně, tj. od 2. června do 3. září, bude přidán ještě polední sobotní let, který bude odlétat z Prahy ve 12:15.

 • Delta Air Lines: nová přímá linka do Atlanty

  (06.06.2011, Akční letenky.cz) Letecká společnost Delta Air Lines minulý týden oznámila a obnovila přímé spojení mezi Prahou a Atlantou. Lety budou v rámci letní sezóny provozovány čtyřikrát týdně (úterý, čtvrtek, pátek a sobota). Od 2. června jsou  na letišti v Praze – Ruzyni otevřeny samoodbavovací kiosky, které umí komunikovat v mnoha světových jazycích.


Sponzorované odkazy


Letenky na Island

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.