Aer Lingus: Letenky do Dublinu o 20% levněji

19. 04. 2012     Letenky levně

Irská letecká společnost Aer Lingus přichází se slevou 20% na všechny lety do Dublinu. Pokud vás tedy láká návštěva jednoho z nejpestřejších hlavních měst Evropy, s mladistvou atmosférou a nakažlivou energií, neváhejte! Speciální nabídka totiž paltí jen do zítra. A  je platná pro lety od 5. června do 30.září. Letenky můžete objednávat ZDE.

Štítky:
Aer Lingus, Letenky Aer Lingus, Letenky do Dublinu, Letenky do Irska

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Dublinu? Vybírejte pohodlně online!
 • Slevy na letenky do Dublinu

  (11.03.2013, Letenky levně) Pokud jste se v létě chtěli podívat do Dublinu, můžete využít velkých slev na letenky se společností Aer Lingus, která létá přímé lety z Prahy do Dublinu. Rezervujte letenku do 21. 3. a získejte slevu až 25 %. Akce platí na cesty od 1. dubna do 23. října.    

 • Akční letenky od aerolinek Aer Lingus a Transavia

  (10.01.2012, Akční letenky.cz) V dnešním článku jsme se zaměřili na letecké společnosti Transavia a Aer Lingus, které mimo jiné létají také z letiště Praha Ruzyně. Nejlevnější jednosměrné letenky do Rotterdamu či Dublinu jsou nyní klientům k dispozici od 750 Kč. U holandské aerolinky můžete akční lety rezervovat do 17. ledna.

 • Leťte levně do Nantes nebo Dublinu od 1225 Kč

  (06.09.2012, Akční letenky.cz) Nějakou tu korunu můžete nyní ušetřit, pokud máte v plánu cestu do Irska. Letecká společnost Aer Lingus totiž na svém webu nabízí zvýhodněné letenky do Dublinu, akce však trvá pouze do 7. září a cestovní období je vymezeno na 1. říjen – 31. březen 2013.

 • Sleva na letenky do Irska od Aer Lingus až 20 %!

  (02.05.2012, Akční letenky.cz) Až do 7. května 2012 nabízí irská aerolinka Aer Lingus slevu až 20% na vybrané lety do Dublinu. Cestovní období je stanoveno na 1. červenec až 30. září a jednotlivé slevy letenek jsou rozděleny takto: červenec – 10%, srpen – 15% a září – 20%. Akce mimo jiné platí také pro odlety z letiště Praha. [...]


Sponzorované odkazy


Letenky do Irska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.