Ryanair obnovuje linku z Bratislavy na Sicílii

20. 12. 2012     Aerolinie.info

Irský Ryanair oznámil obnovení leteckého spojení z Bratislavy do Trapani na Sicílii. Linka bude v provozu od 31. března každou středu a neděli.

Štítky:
Lety do Trapani, Lety na Sicílii, Ryanair

Online rezervace letenek:

 • Letecky na Sicílii za 1 040 korun

  (25.06.2012, Rádi cestujeme) Italský ostrov Sicílie nabízí krásné pláže a je vděčným místem pro trávení letní dovolené. Pokud byste rádi na tento ostrov k moři, máme pro vás levné letenky. Levně na Sicílii doletíte především z německých letišť jako jsou Memmingen u Mnichova nebo Lipsko. Cena za zpáteční letenku začíná na zhruba tisíci korunách.

 • Ryanair nově z Lipska na Sicílii

  (03.02.2012, Rádi cestujeme) Irský nízkonákladový dopravce Ryanair bude nově létat z německého Lipska na Sicílii, konkrétně na letiště v Trapani. Letiště v Lipsku je od Prahy vzdáleno zhruba 250 km. Autem dojedete do Lipska za přibližně 3 hodiny, a pokud bydlíte např. v Ústí nad Labem, do Lipska pojede necelé dvě hodiny. A ceny letenek?

 • Letecky na Sicílii za 1 234 Kč, na Mallorku od 600 Kč

  (14.05.2012, Rádi cestujeme) Vyhledali jsme levné letenky do oblíbených letních destinací, jako jsou Řím, Benátky či Sicílie. Velmi levně doletíte z Prahy do Benátek - za krásných 884 korun! A pokud jste členy Wizzair Xclusive klubu zaplatíte jen něco okolo 600 Kč. K dispozici jsou také levné letenky na Sicílii nebo například do bulharského Burgasu. Za 600 korun doletíte na Mallorku z německého Cochstedtu, nedaleko českých hranic.

 • ČSA obnovují lety do Berlína a Stuttgartu, více letů nabídnou do Bruselu, Budapešti, Düsseldorfu, Kodaně, Milána, Tel Avivu nebo Ufy

  (31.10.2012, Aerolinie.info) ČSA od zimní sezóny 2012/2013 navyšují počet letů do Bruselu, Budapešti, Düsseldorfu, Kodaně, Milána, Tel Avivu, Ufy, Varšavy nebo Nižního Novgorodu. Společnost také obnovuje pravidelné letecké spojení z Prahy do Berlína a Stuttgartu.


Sponzorované odkazy