Iceland Express

Online rezervace letenek:

Iceland Express: Přímá linka z Prahy na Island

28. 02. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud se chystáte vydat během léta do země sopek a gejzírů, využít můžete nové linky islandské nízkonákladové společnosti Iceland Express.  Nová linka je prvním pravidelným leteckým spojením mezi Prahou a Islandem (Reykjavík). Na nové trase bude aerolinka létat od 20. června do  30. srpna, jednou týdně vždy ve středu.

Nové linky aerolinek Smart Wings, Iceland Express či Ryanair

23. 02. 2012     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

Především pro fanoušky létání a cestování jsou pravděpodobně potěšující události posledních dnů, které jsou ve znamení nových linek řady leteckých společností. Novinky také na českém nebi.

Iceland Express z Prahy na Island

20. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Iceland Express oznámil, že hodlá létat z Prahy do Keflaviku na Island. První lety Icelandu na Island budou spuštěny v letním letovém řádu tohoto roku – od 20. června do 30. srpna. Létat bude 1x týdně.

Přímá linka z Prahy na Island od Iceland Express

15. 02. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V druhé polovině června chystá letecká společnost Iceland Express spuštění nové linky na Island. Z našeho hlavního města sem však budou vypravovány spoje jen během letní sezony. První lety by měly být uskutečněny 20. června a provoz je plánován do 30. srpna 2012.

Letenky na Island nebo Britské ostrovy

04. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vybíráme několik akčních letenek, které vyhledal náš systém. Letenky do předních evropských metropolí - Londýn, Řím, Brusel apod. s cenou okolo 1 300 Kč za zpáteční let vč. poplatků. Mezi posledními letenkami na konci článku najdete také aktuální nabídku společnosti Iceland Express, která vás z Berlína do Reykjavíku dopraví za příjemných 6 500 korun. Pokud vám nevadí let s přestupem, můžete využít jako odletové letiště to v Oslu - let z Osla na Island totiž stojí něco málo přes 4 000 Kč. Do Osla vás za pár set dopraví tam a zpět např. Wizz Air.  

Island Express přidává nové trasy do USA

30. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Iceland Express přidává tři nové trasy přes oceán z londýnského Gatwicku. Nově bude létat Island Express na Floridu do města Orlando. Letenka se bude pohybovat od cca. 6 500,- Kč/jeden směr/jedna osoba. Od 10. června 2011 pak přidává linku do Chicaga. Cena bude zhruba stejná, opět okolo 6 500,- Kč/jeden směr/jedna osoba. Poslední novou destinací bude Boston. Cena je opět podobná.

Iceland Express: Levné letenky do New Yorku jen za 8 463 Kč

20. 08. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Specialista na levné letenky do New Yorku, společnost Iceland Express, přišla s další skvělou nabídkou na letiště Newark. Zpáteční letnky třeba z londýnského letiště Gatwick sem pořídíte již za 280 liber, tedy v přepočtu za 8 463 Kč. Za tuto báječnou cenu můžete letět třeba 16. září tam a 27. září zpět.

Léto 2010: Zpáteční letenky do New Yorku jen za 8 630 Kč!

27. 05. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Islandské aerolinky Iceland Express přišly s báječnou nabídkou na letošní léto, kdy nabízejí zpáteční letenky z letiště Londýn Gatwick na letiště Newark poblíž New York City za pouhých 8 630 Kč. Letět za tuto báječnou cenu můžete třeba v termínu od 1. června do 7. června.

Letenky na Island od 2530 Kč včetně daně

27. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Kolem sopečného prachu z islandské sopky toho bylo zmíněno již dost. Obloha se pročistila a zároveň se snížily ceny letenek. Pokud si zarezervujte své letenky na Island s leteckou společností Iceland Express nyní, za jednosměrnou letenku na trase Frankfurt Hahn – Reykjavík zaplatíte pouze 2530 Kč. Stejnou sumu zaplatíte i za cestu zpět.

Iceland Express od příštího léta rozšiřuje počet destinací

01. 11. 2009     Letenky levně     Trvalý odkaz

Islandské aerolinky Iceland Express navzdory krizi, která velmi citelně zasáhla i tento ostrovní stát, rozšiřují od příštího léta počet svých destinací. Počínaje 1. červnem 2010 budou krom newyorského letiště Newark obsluhovat i následující města: Aalborg Alicante Barcelona Basilej Berlín Billund Birmingham Boloňa Eindhoven Frankfurt Friedrichshafen Göteborg Kodaň Krakov Londýn (letiště Gatwick a Stansted) Lucemburk Milán (letiště Bergamo) Oslo Paříž (letiště Charles de Gaulle) Rotterdam Varšava Ženeva.

1


Téma: Iceland Express

Aktuálně zde naleznete 10 článků na téma Iceland Express.

Sponzorované odkazy


Letenky na Island

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.