Jet2.com

Online rezervace letenek:

Letenky do Skotska od 2 100 korun

26. 10. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ještě pár měsíců a přibude nám nová linka z Prahy. Od března příštího roku začne fungovat pravidelná linka Praha - Edinburgh aerolinky Easyjet. Ta bude konkurovat dnes existující lince firmy Jet2. Třeba se dočkáme i zajímavých cen na této trase, uvidíme. Easyjet má již dnes v prodeji letenky do Edinburghu. Cena zpáteční letenky se pohybuje okolo dvou tisíc korun.  

Jet2: levné letenky do Anglie od 940 Kč

06. 08. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na webu britské nízkonákladové aerolinky Jet2 jsou ještě pořád k dispozici akční letenky z Prahy do čtyř měst na Britských ostrovech. Nejlevnější jednosměrné lety vyjdou klienty letecké společnosti na 940 Kč včetně poplatků.

Letenky s Jet2 a 10% slevou do Manchesteru nebo Leedsu

10. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Jet2 nabízí slevu až 10% na všechny své zimní lety, pokud zadáte ten správny promo kód. Jet2 spojuje Prahu přímo s Edinburghem, Leedsem, Manchesterem a Newcastlem. Při rezervaci dostanete možnost zadat promo kód až při samém závěru rezervace.

Levné letenky: Edinburgh a Oslo

06. 05. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

z Praha Ruzyně do Edinburgh - odlet 17.10./přílet 21.10. Jet2.com (objednat) 1903 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka   z Praha Ruzyně do Oslo Sandefjord - odlet 20.5./přílet 23.5. Wizz Air (Wizzair) (objednat) 668 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

Levné letenky do Anglie s Jet2

28. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V rezervačním systému nízkonákladové letecké společnosti Jet2 se pravidelně objevují levné lety do mnoha destinací. Z hlavního města České republiky se sice přímo dostanete pouze do několika měst na Britských ostrovech, odtud ovšem můžete dále pokračovat do jiných vybraných zemí. Nejlevnější letenky se dají sehnat na lince Praha – Newcastle a začínají na 1456 Kč.

Jet2: zpáteční levné letenky od 1456 Kč

24. 03. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Britská nízkonákladová letecká společnost Jet2 nabízí svým zákazníkům jarní slevy letenek na měsíce duben, květen a červen. Nejlevnější zpáteční letenky na lince Praha – Newcastle jsou k mání od pouhých 1456 Kč včetně tax a odbavení online. Příruční zavazadlo si s sebou můžete vzít zdarma, za jiná odbavená zavazadla se však platí.

Levné letenky do Anglie s Jet2 od 1760 Kč

30. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pomalu se k nám vkrádá čas vánoční, který potěší naše blízké a vysaje naše peněžky – o důvod víc nakupovat své letenky levně. Pojďme se proto podívat na akční letenky od jet2.com. Tentokrát se můžeme obšťastnit nákupem letenky do Manchesteru či letenky Praha – Edinburgh.

Levné letenky na konci října

30. 10. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Akční levné letenky na konci října stojí od 173,- korun za let, vč. tax. Levně lze letět z Brna do Milána, z Prahy do Benátek nebo z Bratislavy do Bruselu. Za zajímavou cenu je možné letět s Jet2.com z Prahy do Edinburghu. Akční letenky společnosti Ryanair jsou v nabídce do 1.listopadu a jsou platné především pro lety v období měsíců listopad-leden.

Nejlevnější akční letenky nejen do Milana, Londýna nebo Edinburghu

14. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejlevnější akční letenky najdete například na trasách Praha-Edinburgh v předvánočním termínu (tabulka Jet2.com); dále může zaujmout zlevněná letenka Berlín-Petrohrad, opět v předvánočním termínu. V tabulkách take najdete nejlevnější letenky do Paříže anebo Londýna. Levné letenky v článku se pohybují už od 5 € / 130 Kč. Levně lze letět na ostrov Gran Canaria, cena zpáteční letenky pro dva je cca. 2 000,- Kč. Na tomto ostrově jsme také našli levné ubytování s cenou cca. 290,- Kč na osobu/noc.

Jet2 nabízí letenky z Prahy pod 900 korun

13. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Jet2 nabízí letenky z Prahy do Leedsu za cenu 9,99 £. Aspoň tak to udává společnost na svém webu. V reálu včetně tax jsou pak letenky za cenu cca. 800,- Kč. A i tato cena je určitě zajímavá, protože ve dvou lidech se do anglického Leedsu a zpět dopravíte za cenu 3 246,- Kč. Za tuto cenu lze letět např. z Prahy do Leedsu v termínu 17. listopadu, návrat zpět 21. listopadu.

1 2


Téma: Jet2.com

Aktuálně zde naleznete 18 článků na téma Jet2.com.

Sponzorované odkazy


Letenky do Saudské Arábie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.