Letenky do Curychu

Online rezervace letenek:

Z Prahy do Curychu od 2 766,- Kč

04. 06. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nemáte ještě žádný plán na letošní červencové volné dny? Co takhle prozkoumat Švýcarsko a ušetřit na cestě? Letenku z Prahy do Curychu lze zakoupit již od 2.766,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 2. 7. 2013 a návratem 8. 7. 2013 v našem vyhledávači).

Reklama:
Hledáte levné letenky do Curychu? Vybírejte pohodlně online!

Air Berlin: letenky z Vídně do Říma, Curychu a Nice

18. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro cesty do Francie, Itálie či Švýcarska můžete mimo jiné využít němecné letecké společnosti Air Berlin, která často nabízí levné letenky za poměrně atraktivní ceny. Z letišť nacházejících se v blízkosti našich hranic mohou klienti zvolit lety z letiště ve Vídni.

Air Berlin nabízí nejlevnější letenky v tarifu JustFly

03. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letenky za poměrně atraktivní ceny můžete pravidelně nacházet na webových stránkách němecné letecké společnosti Air Berlin. Výhodně například vychází cesty z letiště ve Vídni a termínů bývá obvykle dostatek. Právě teď jsou k dispozici třeba zajímavé lety na trase Vídeň – Curych (ZRH) od 1925 Kč včetně poplatků.

Speciální letenky z letiště Vídeň od 2250 Kč

09. 07. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na webu rakouské klasické aerolinky Austrian Airlines se pravidelně objevují speciální nabídky především na odlety z vídeňského letiště. V současné době jsou například k dispozici levné letenky na lince Vídeň – Curych (ZRH), které mohou klienti rezervovat od 2536 Kč včetně poplatků.

Air Berlin: levné letenky do Sofie a Curychu

18. 08. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Podzim se blíží a letecké společnosti se předhánějí s nejlepšími nabídkami levných výletů. Německá aerolinka Air Berlin nabízí svým zákazníků akční jednosměrné lety z Vídně do mnoha destinací od 1099 Kč (€44,99) včetně poplatků. Vyhodně se můžete vypravit například po trase Vídeň – Sofie.

Levné letenky do Curychu: Z Drážďan za 2 403 Kč, z Prahy za 2 728 Kč

24. 02. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S akční nabídkou na letenky do Curychu přišla německá společnost German Wings. Z Drážďan seženete zpáteční letneky za 2 403 Kč, z Prahy pak za 2 728 Kč. V případě odletu z Drážďan můžete směrem tam letět například 30. března a zpět 5. dubna.

Germanwings: Levné letenky z Prahy do Curychu jen za 2 598 Kč

15. 09. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Díky nové promoakci německých aerolinek German Wings si můžete zaletět z Prahy do Curychu a zpět za pouhých 2 598 Kč! V průběhu cesty vás navíc čeká mezipřistání na letišti Kolín/Bonn. Dostupných termínů je prozatím dostatek – všechny v období po novém roce.

ČSA láká na Curych, Oslo, Řím a další města

11. 11. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost ČSA spustila akční nabídku. Letenky do vybraných destinací lze pořídit od 3990 Kč. Cena je zpáteční letenky včetně tax a poplatků. Na jaká města ČSA cestující láká? Co třeba zkusit Curych, Oslo, Řím či Frakfurt? Letenky Praha – Řím, Oslo či Curych jsou k dostání od zmiňovaných 3990 Kč.

1


Téma: Letenky do Curychu

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky do Curychu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Švýcarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.