POZOR! Wizz Air letenky do Kyjeva od 964 Kč!

10. 09. 2012     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air sice létá levně také z letišť v Praze i v Brně, tentokrát pro vás ovšem máme velmi zajímavou nabídku, která se týká letiště Budapešť. V prosinci 2012 chystá přepravce otevření nových linek a u této příležitosti jsou nyní v rezervačním systému k dispozici palubní lístky za akční ceny!

Štítky:
Letenky do Kyjeva, Letenky na Ukrajinu, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Kyjeva? Vybírejte pohodlně online!
 • Wizz Air – poplatky: na co si dát pozor?

  (01.07.2013, Akční letenky.cz) Další část našeho seriálu se věnuje nízkonákladové společnosti Wizz Air, která také disponuje poměrně rozsáhlým seznamem poplatků. Vyplatí se s podmínkami dopředu seznámit a vyhnout se tak situacím, které by vaši cestu zbytečně prodražily. Při koupi letenky se bohužel nevyhnete administrativnímu poplatku 180 Kč za let. Další specialitou Wizz Air je zpoplatnění kabinového zavazadla.

 • Low cost aerolinky – pozor na poplatky!

  (17.06.2013, Akční letenky.cz) V novém seriálu se zaměříme na často skryté poplatky, které vás mohou potkat při cestování s nízkonákladovými aerolinkami. Představíme cenové politiky u nás nejpopulárnějších Ryanair, Wizz Air a easyjet a ukážeme, jak při využití jejich služeb neplatit více, než je nezbytně nutné.

 • S Wizz Air nově do Istanbulu

  (06.06.2013, Rádi cestujeme) Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air dnes oznámil, že zavádí novou pravidelnou linku z Budapeště do Istanbulu. Wizz Air tak rozšiřuje své aktivity o další zajímavou destinaci. Již dříve Wizz Air uvedl nové linky do Tel Avivu, Dubaje či Baku. Mimochodem, destinace, kde doteď neoperuje jeho velký rival Ryanair. Podobně jako Ryanair, ani Wizz Air ale nezavádí nové linky z Prahy a tak ani let do Istanbulu se bez dodatečné dopravy do Budapeště neobejde.

 • Ještě výhodnější cestování se službami Wizz Air!

  (06.11.2012, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air nabízí, kromě velmi levných letenek nejen z Brna a Prahy, také doplňové služby a výhody, díky kterým můžete ušetřit ještě více. Dříve známý Wizz Xclusive Club byl právě přejmenován na Wizz Discount Club, přičemž jednotlivé podmínky a výhody zůstávají prakticky stejné.


Sponzorované odkazy


Letenky na Ukrajinu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.