Letiště Praha

Online rezervace letenek:

Letiště Ruzyně: Jedinečné exkurze s prohlídkou a focením techniky

29. 03. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letečtí fandové a obdivovatelé moderní techniky by si neměli nechat ujít speciální narozeninové exkurze v prostorách ruzyňského letiště. Letiště Praha připravilo k 75.výročí otevření letiště krátké exkurze  pro veřejnost s možností následné prohlídky letištní techniky, letadel současných i historických a hasičské techniky. Exkurze budou probíhat v sobotu 7. dubna od 9:00 do 17:30.

Nové přímé linky z letiště Praha

26. 03. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V posledních dnech se vyrojilo několik nových informací, které se týkají letiště Praha. Podle letových řádů a webových stránek hned tří aerolinek (Aegean Airnines, Belle Air a Volotea Airlines) se dají očekávat nové linky z našeho hlavního letiště.

Zimní sezona v Praze: přehled nových a rušených linek

27. 09. 2011     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

S příchodem zimního letového řádu se na letišti Praha chystá řada změn. Některé linky se budou rušit, ale přibudou i nové. Podívejte se na přehled připravovaných změn.

Exkluzivně: Fotogalerie z exkurze na letišti Praha Ruzyně

10. 09. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Mnozí z vás pamatují erupci islandské sopky Eyjafjallajökull v průběhu minulého roku a následné omezení leteckého provozu nad Evropou, které se dotklo i letiště Praha Ruzyně. To při té příležitosti operativně připravilo exkurzi po pracovišti, při které se návštěvníci autobusem mohli projet i po přistávací dráze.

Z Letiště Praha zdarma? Ano, jde to!

25. 07. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud při cestě na Letiště Praha využíváte vlakových spojení, mohla by se vám hodit následující akce Českých drah. Společnost svým zákazníkům už nějakou dobu nabízí výhodné jízdenky Vlak+ Letiště Praha, které jejich majitelům zajišťují pohodlný odvoz až na letiště a navíc po návratu ze zahraničí i zpět domů!

Jezdíte na letiště Praha Ruzyně vlakem? Máme pro vás tip, jak ušetřit stovky korun!

13. 07. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud nejste z Prahy a k cestě na ruzyňské letiště využíváte vlak, máme pro vás skvělý tip, jak ušetřit až několik set korun. Při nákupu jízdenky požadujte jízdenku VLAK+ Letiště Praha - jedná se o zpáteční jízdenku, v jejíž ceně je zahrnuta cesta autobusem AE z pražského Hlavního nádraží na Ruzyni.

Letiště Praha přijde o další dvě letecké spojení!

12. 07. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na konci minulého týdne přišla letecká společnost ČSA se zprávou o pozastavení jedné ze svých linek z Prahy a včera k ní přibyla hned další. Z ekonomických důvodů pozastavuje česká aerolinka letecké spojení na trase Praha – Bratislava od 1. srpna až do odvolání (poslední let 31.  července). A proč se provoz nevyplatí?

Czech Connect Airlines zavádí novou linku do Atén

16. 06. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Czech Connect Airlines oznámila zahájení již druhé pravidelné linky z Letiště Praha do řeckých Atén. Od 23.6.2011 bude CCA provozovat linku dvakrát týdně – vždy ve čtvrtek a v neděli, s pravidelným odletem z Prahy v 9:40, příletem do Atén ve 13:15, odletem z Atén ve 14 hodin a návratem do Prahy v 15:55 místního času, což umožní cestujícím víkendové, týdenní i desetidenní pobyty.

Čtvrteční stávka neomezí provoz letiště v Praze

15. 06. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zítřejší plánovaná stávka by neměla ochromit letiště Praha. Letiště Praha vydalo prohlášení, ve kterém vyzývá, aby cestující počítali s možností komplikace dopravy na letiště. Cestující by si měli nechat dostatečnou časovou rezervu na dopravení se na letiště.

Praha Ruzyně oceněno jako Nejlepší letiště na světě

06. 06. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) dnes v Singapuru udělila prestižní cenu Eagle Award letišti Praha Ruzyně. Toto ocenění každoročně náleží letišti, které je považováno jako nejvíce se rozvíjející, zákaznicky nejlépe orientované, nákladově efektivní (value for money) a trvale se zlepšující.

1 2 3 4 5


Téma: Letiště Praha

Aktuálně zde naleznete 119 článků na téma Letiště Praha.

Sponzorované odkazy


Letenky do Chorvatska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.