Letiště Praha

Online rezervace letenek:

Letiště Praha nabízí balíček Park & Fly

24. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Praha Ruzyně přináší svým zákazníkům speciální zvýhodněné balíčky Park & Fly, pasažéři si tak budou moci dohromady se svým leteckým zájezdem koupit vlak na letiště, hotel či parkování přímo v areálu letiště za lepší ceny. Akční nabídka navazuje na úspěšnou předchozí akci „Jeďte vlakem na letiště. Zpět vás odvezeme zdarma.“

easyJet letenky po Evropě od 499 Kč

16. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Neváhejte, sbalte si své „saky paky“ a hurá na výlet po Evropě. EasyJet letenky jsou totiž dostupné již od 499 Kč a to za jednu cestu včetně daní. Pokud si odpustíte finančí a věcnou zátěž – odbavované zavazadlo, můžete se již za pár korun podívat po Evropě při odletu z Letiště Praha Ruzyně.

Ryanair letenky: 30 % sleva

13. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Akcniletenky.cz vas dnes opět informují o Ryanair letenkové akci. Irský nízkonákladový přepravce, se dnes rozhodl, že vyhlásí svoji akci celoplošně – na všechny lety. Své akční letenky si tak můžete pořídit až se třicetiprocentní slevou. Z Letiště Brno Tuřany si tak můžete vyhledat levné letenky do Londýna, Pražáci raději spíše ocení letenky do Dublinu a Stockholmu.

Získejte slevu v restauraci Budweiser Budvar na letišti Praha

12. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Každý registrovaný uživatel našeho webu může nyní získat slevu 10% u našeho partnera restaurace Budweiser Budvar na letišti Praha. V restauraci je k dispozici WIFI připojení, přijímají platební karty včetně stravenek. V restauraci se můžete bezplatně elektronicky odbavit.

Příjmy leteckých společností rostou díky poptávce

29. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Příjmy leteckých společností rostou. Může za to hlavně vysoká poptávka po letecké dopravě. Příkladem mohou být dvě aerolinky operující z Letiště Praha - Lufthansa a easyJet. Podle serveru mediafax.cz Lufthansa dokonce ztrojnásobila provozní zisk i přes dubnové přerušení dopravy kvůli sopečnému prachu.

WizzAir ukončí některé linky už během září

21. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Již ke konci června jsme vás informovali o tom, že WizzAir výrazně omezuje lety z Letiště Praha. Podle serveru planes.cz se vedení aerolinky WizzAir rozhodlo urychlit omezení. Na trase Praha - Paříž (Beauvais) ukončí část letů už 5. září, k 20. září pak ukončí lety do Paříže úplně.

Ryanair letenky – levně po Evropě od 209 Kč

16. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ryanair letenky jsou opět v akci! Neváhejte a rychle zkontrolujte stránky tohoto nízkonákladového irského přepravce. Tradičně je totiž Ryanair nabídka rozebrána do několika málo hodin. Máme zde jednu z posledních příležitostí, jak využít Ryanair letenky pro odlety z Letiště Praha Ruzyně, neboť tento přepravce se z Prahy postupně stahuje.

Vlakem na Letiště Praha? Nyní tam i zpět za cenu jednosměrné jízdenky.

15. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Chystáte se letět z Letiště Praha, ale nevíte co s autem? Co tentokrát zkusit dopravu vlakem? České dráhy nabízí až do 30. září 2010 ojedinělou nabídku Vlak plus letiště, díky které se za cenu jednosměrné jízdenky dostanete z i na letiště.

Akční letenky s obrem A380. Peking za 16 390 Kč

11. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Tradiční německý přepravce Lufthansa přináší novou akční nabídku letenek – nechte se na křídlech obra A380 odnést do dalekých krajů! Tentokrát vám představíme levné letenky do Pekingu, Tokya a Johannesburgu a to při odletu z Letiště Praha. Cena letenek začíná již na částce 16390 Kč a zahrnuje veškeré poplatky a taxy.

Ryanair: akční letenky z Prahy od 269 Kč

09. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Irský nízkonákladový přepravce Ryanair dnes opět spouští akci na levné letenky. Užívejme si ještě chvíli tyto letenky z Prahy, dámy a pánové, než nám je od podzimu Ryanair zruší! V dnešní akci si můžete zamluvit letenky do Birminghamu, Dublinu, Stockolmu či Frankfurtu při odletu z Letiště Praha.

3 4 5 6 7


Téma: Letiště Praha

Aktuálně zde naleznete 119 článků na téma Letiště Praha.

Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.