SkyEurope

Online rezervace letenek:

SkyEurope zkrachovala

01. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

SkyEurope vyhlásila v pondělí 31.8.2009 krátce před půlnocí bankrot. Vyplývá to z prohlášení, které aerolinka vydala pro vídeňskou burzu cenných papírů. Všechny lety společnosti jsou s okamžitou platností zrušeny. Desetitisíce lidí, kteří si se SkyEurope koupily letenku, tak přišly o své peníze. Naděje na vrácení peněz za letenky je téměř nulová.

Krach SkyEurope je pravděpodobně otázkou hodin

31. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dny SkyEurope už jsou zdá se sečteny. Letenky aerolinky už není možné na webu společnosti dále rezervovat, podle bratislavského letiště zastavila SkyEurope svoje lety do úterý 21 hodin a letiště v Praze lety SkyEurope zrušilo úplně. Podle informací deníku SME se mezi zaměstnanci společnosti rozšířila zpráva, že SkyEurope vyhlásí bankrot.

Další nabídky pro pasažéry SkyEurope

31. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Po první nabídce společnosti WizzAir zveřejnila i aerolinka SmartWings, že poskytne letenky za zvýhodněnou cenu cestujícím, kteří měli letět se SkyEurope. Pasažéři, jenž se prokáží platnou rezervací SkyEurope, si mohou koupit jednosměrnou letenku za 49 eur včetně tax a poplatků na trase z Prahy do Paříže (Charles de Gaulle), Říma (Fiumicino), Valencie a Malagy.

WizzAir nabízí letenky za 30€ pro klienty SkyEurope

31. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jak se zdá, letecká společnost WizzAir už příliš nevěří, že SkyEurope přežijí několik následujících dnů. Všem cestujícím, kteří jsou nebo budou postiženi zrušením letů SkyEurope, nabízí jednosměrnou letenku za 30€ včetně letištních poplatků. Letenky je možné rezervovat na webových stránkách společnosti nebo na telefonní lince 246 019 709 do půlnoci 15. září 2009.

SkyEurope – bankrot opět nablízku

31. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Praha dnes oznámilo, že přestane od zítřka 1.9. poskytovat služby letecké společnosti SkyEurope. Spolupráce může být obnovena, kdyby SkyEurope obnovilo platby předem, na kterých se s letištěm dohodlo. Po zbytek dnešního dne jsou zrušené všechny lety z Bratislavy a lety z Prahy nabírají zpoždění.

SkyEurope mění přepravní podmínky

26. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost SkyEurope oznámila změny v přepravních podmínkách, které vstupují v platnost počínaje dnešním dnem. Rezervace zakoupené před 25. 8. 2009 se řídí původními přepravními podmínkami. Změny se týkají zejména zavazadel. Povolená váha zapsaných zavazadel (checked baggage) se snižuje z 20 kg na 18 kg na osobu.

SkyEurope: problémy s letadlem, zpoždění až 3 hodiny

21. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost SkyEurope neustále bojuje se zpožděními. Jako by toho na ni nebylo už dost, včera odpoledne měla navíc problémy s letadlem na lince Bratislava – Paříž, které se muselo kvůli technickým problémům vrátit. Lety tak včera nabraly zpoždění až 5 hodin. Dnes situace není o nic lepší. Zpožděna je drtivá většina letů SkyEurope z Bratislavy.

SkyEurope má problémy se zpožděními

19. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká spoelčnost SkyEurope má problémy se zpožděními. Ta se týkají zejména letů z letiště Bratislava, kam aerolinka SkyEurope přesunula své vídeňské lety. Momentálně čekají na letišti cestujícído Dubrovníka, kteří měli odletět v 8:20, odhadovaný čas odletu je 9:35.

Hrozí nízkonákladovým aerolinkám konec?

18. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V poslední době se v souvislosti s problémy nízkonákladové letecké společnosti SkyEurope objevují diskuze, zda nízkonákladovému létání nehrozí konec.

WizzAir: alternativní lety pasažérům SkyEurope

17. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost WizzAir nabízí možnost využít alternativní lety pasažérům postiženým pozastavením operací SkyEurope na vídeňském letišti. Cestující SkyEurope s platnou rezervací letu na období 15. – 30. srpna mohou využít pomoci call centra WizzAir na telefonu +36 1 470 9491 a získat zvýhodnění od €30 na jednosměrnou letenku.

1 2 3 4 5


Téma: SkyEurope

Aktuálně zde naleznete 83 článků na téma SkyEurope.

Sponzorované odkazy


Letenky do Turecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.