PRÁVĚ SPUŠTĚNO! Posíláme nabídky akčních letenek.

25. 04. 2013     ALetenky.cz

Hledání levných letenek může být občas dosti pracné a vzhledem k tomuto faktu by se vám mohla zamlouvat naše nejnovější služba. Na Aletenky.cz jsme totiž právě spustili posílání vybraných akčních nabídek přímo na vaši mailovou adresu.

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Vyhledejte “ty pravé letenky” snadno a rychle!

  (28.11.2012, Akční letenky.cz) Otravuje vás složité a zdlouhavé pátrání po ideální letence, díky které se vydáte do vaší vytoužené destinace? Pak by vám čas i námahu mohlo ušetřit nové vyhledávání na webu Aletenky.cz! Rozhraní pro vyhledávání letů bylo kompletně upraveno a ve výsledcích se nyní zobrazuje přehled letů seřazených podle kvality.

 • Letenky Praha – Amsterdam s KLM od 2.899 Kč

  (07.02.2013, AkčníLetenka.cz) Letecká společnost KLM v rámci právě probíhající propagační akce nabízí letenky do Amsterdamu od 2.899 Kč.

 • Podzimní slevy s ČSA

  (27.08.2013, Letenky levně) Právě dnes začíná velký výprodej letenek s ČSA do celé Evropy na cesty od října do prosince. Rezervovat letenky můžete na stránce ČSA do 8. 9. 2013.  

 • Vyzkoušejte nové vyhledávání a objevte nejlevnější letenky!

  (28.11.2012, ALetenky.cz) Patříte-li mezi náruživé cestovatele, máme pro vás skvělou zprávu. Upravili jsme pro vás rozhraní pro vyhledávání leteckých spojení a „ty pravé“ letenky teď najdete ještě snadněji.


Sponzorované odkazy


Letenky do Švédska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.