Mobilní verze Aletenky.cz

14. 03. 2013     ALetenky.cz

Pokud jste si při cestování, ale i běžných denních činnostech, navykli využívat mobilních technologií, mohla by vás zajímat horká novinka týkající se našeho webu.

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

  • Wizz Air: nová mobilní aplikace a levné letenky

    (12.02.2013, Akční letenky.cz) Několik zajímavých možností pro vycestování na kratší či delší “eurovýlet” můžete objevit na webu nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air, která provozuje lety z Prahy i z Brna. Destinací sice není mnoho, ale možná si mezi Londýnem, Eindhovenem, Bari, Neapolí či Benátkami nakonec vyberete.

  • Ještě jednodušší cestování s novou Tripomatic aplikací pro iPhone!

    (10.05.2012, ALetenky.cz) Někteří z vás již možná znají velmi užitečného pomocníka jménem Tripomatic, který umožňuje pohodlné plánování výletů přímo na vašem PC či notebooku. Oceňovaný web jde však ještě dále a právě teď spouští mobilní aplikaci pro iPhone! Tripomatic nyní dává k dispozici uživatelsky přívětivou a přehlednou aplikaci, pomocí které můžete nosit spoustu potřebných a užitečných informací přímo ve vaší kapse.


Sponzorované odkazy


Letenky na Ukrajinu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.