easyJet má více než o desetinu vyšší příjmy

25. 01. 2010     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost easyJet zaznamenala podle své tiskové zprávy růst o 10,5% na téměř 608 milionů liber. Za poslední čtvrtletí vzrostl také počet přepravených cestujích na 11 milionů s obsazeností letů kolem 85%.

Štítky:
easyJet, Letiště Praha

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Příjmy leteckých společností rostou díky poptávce

  (29.07.2010, Akční letenky.cz) Příjmy leteckých společností rostou. Může za to hlavně vysoká poptávka po letecké dopravě. Příkladem mohou být dvě aerolinky operující z Letiště Praha - Lufthansa a easyJet. Podle serveru mediafax.cz Lufthansa dokonce ztrojnásobila provozní zisk i přes dubnové přerušení dopravy kvůli sopečnému prachu.

 • Češi stále více létají komfortně

  (08.06.2010, Akční letenky.cz) Stále více bohatých Čechů si dopřává luxusu komfortních aerolinek. V České republice tyto služby poskytuje aerolinka NetJets Europe, založená v roce 1996 za finanční podpory miliardáře Warrena Buffeta. V současnosti provozuje více než 150 letadel pro více než 1600 klientů po celé Evropě. Proletět se se společností NetJet není žádná levná záležitost.

 • Více než polovině lidí by poplatek za WC nevadil

  (01.02.2010, Akční letenky.cz) Anketa našeho webu ukázala, že více jak polovině cestujících by poplatek za WC, o kterém uvažuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair, nevadil. O poplatku za WC už Ryanair uvažoval v loňském roce, tehdy jej však zavrhl. V současnosti ale jedná i se společností Boeing o možné úpravě letadel.

 • Letiště Košice ztratilo více jak polovinu pasažérů

  (27.10.2009, Akční letenky.cz) Letiště Košice (IATA kód: KSC) ztratilo během září více jak polovinu pasažérů. Za tak podstatný pokles je na vině nízkonákladová letecké společnost SkyEurope, kteráse ještě v srpnu obstarávala 42% veškeré dopravy v Košicích. Kromě SkyEurope v Košicích létá také slovenské Danube Wings, dále pak Austrian Airlines a České aerolínie ČSA.


Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.