Nové charterové lety ČSA do exotických destinací

27. 10. 2008     Letenkář.cz

České aerolinie budou v zimní sezoně pro cestovní kanceláře zajišťovat charterové lety do nových exotických destinací. Úplnou novinkou bude mexický Cancún, který leží v exotickém prostředí na východním pobřeží poloostrova Yucatán, a Bangkok v Thajsku. V Dominikánské republice, která je tradičně oblíbeným exotickým cílem turistů, nabídnou České aerolinie nově lety do letoviska Punta Cana.

Štítky:
ČSA, Charterové linky

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Letiště Praha Ruzyně nabízí nové služby

  (27.05.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha Ruzyně nabízí pasažérům opět nové služby. Tentokrát svou nabídku rozšířilo o nově otevřenou restauraci Subway®, která se specializuje na „zdravější alternativu“ rychlého občerstvení. Nová restaurace však není zdaleka jedinou novinkou. V rámci dlouhodobého procesu zkvalitňování služeb pro cestující zavádí Letiště Praha Ruzyně také One Stop Security.

 • ČSA připravují na léto nové linky do Střední Asie

  (25.01.2009, Letenkář.cz) České aerolinie předběžně plánují od letního letového řádu zahájit nové spojení do oblasti Střední Asie. O možnosti zahájení letů nyní jednají s místními úřady a partnerskými společnostmi. Kromě dvou plánovaných zcela nových destinací v síti ČSA se řada již existujících linek dočká posílení provozu a zlepšení odletových časů tak, aby cestující mohli lépe využít navazující lety z Prahy. Nové lety ...

 • WizzAir spustí nové lety z Prahy

  (01.06.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir spustí tři nové letní linky z Prahy. WizzAir nově nabídne levné letenky na trasách Praha - Burgas a Praha - Soluň v období od 25.července 2009 do 5.září 2009. Třetí nová linka Praha - Barcelona bude k dispozici od 25.července 2009 do 19.září 2009. Všechny tři sezónní linky budou operovány Airbusem A320.

 • Akční letenky.cz nově i na Facebooku

  (29.06.2009, Akční letenky.cz) Líbí se vám AkčníLetenky.cz? Staňte se fanouškem na Facebooku! Nově se tak můžete připojit k těm, které zajímají informace ze světa létání. Sledujte novinky, diskutujte s ostatními, pozvěte své přátele a nezapomeňte ani na návrhy toho, co by vás zajímalo, co vám na našich stránkách chybí, či co se vám nelíbí.


Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.