Sloučení British Airways se španělskou Iberií

30. 06. 2010     Akční letenky.cz

Tradiční britský přepravce British Airways a španělská aerolinka Iberia podepsaly dohodu o sloučení, informovala o tom včera večer agentura Reuters. Kontrakt v hodnotě 8 mld. EUR (asi 206 mld. Kč) dá pravděpodobně za vznik jedné z největších leteckých skupiny světa.

Štítky:
British Airways, Iberia

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • British Airways a Iberia podepsaly dohodu o fúzi

  (12.04.2010, Akční letenky.cz) Britská letecká společnost British Airways a španělská aerolinka Iberia podepsaly minulý týden dohodu o fúzi. British Airways bude vlastnit 55% ze společného podniku, zbytek zůstane Iberii. Sídlo nově vzniklé společnosti bude v Londýně, hlaví letiště se budou nacházet v Londýně a Madridu.

 • British Airways zlevňuje letenky do Anglie

  (06.08.2009, Akční letenky.cz) Britská letecká společnost British Airways nabízí levné letenky do Anglie. Akční nabídka letenek platí pouze do 9. srpna 2009. Za úvahu stojí například letenky Praha – Londýn již od L55 za jednosměrný let z Prahy. Aerolinka British Airways nedávno zavedla novinku, která ale české cestující mířící do Londýna vůbec nepotěší.

 • Zaměstnanci British Airways ohlašují stávku

  (11.05.2010, Akční letenky.cz) Zaměstnanci tradičního britského přepravce British Airways ohlašují stávku. Jmenovitě se jedná o následující dny v měsíci květnu a červnu: 18. – 22. května a 24 – 28. května, 30. května až 3. června, 5. – 9. června 2010. Díky podpoře zaměstnanců British Airways nebude provoz na letištích Lonýn Gatwick a Londýn City stávkou téměř ovlivněn.

 • British Airways kontroluje lidi kvůli prasečí chřipce

  (21.07.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost British Airways zavedla speciální kontroly na letišti. Důvodem jsou obavy ze šíření prasečí chřipky, která během posledních týdnů ve Velké Británii zabila již 29 lidí a stále se dle úřadů rozšiřuje. Zaměstnanci British Airways mají sledovat, zda cestující nemají symptomy prasečí chřipky.


Sponzorované odkazy


Letenky do Indonésie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.