Wizzair ruší linku do Paříže a Osla

22. 07. 2010     Rádi cestujeme

Wizz Air představil letový řád pro zimní sezónu. Nabídne v něm více letů do Londýna a zachová spojení do některých letních destinací. Doposud létaly stroje Wizz Air do Londýna šestkrát týdně. Od 25. září 2010 navýší počet spojení na osm letů týdně, od 1. listopadu pak na konečných devět spojení. Do španělských destinací, Barcelony a Madridu, zůstanou lety zachovány s frekvencí dvakrát týdně.

Štítky:
Letenky do Barcelony, Letenky do Londýna, Letenky do Madridu, Letenky do Španělska, Letenky do Velké Británie, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Paříže? Zajímají vás letenky Oslo? Vybírejte pohodlně online!
 • EasyJet ruší linku Praha-Doncaster

  (13.09.2010, Rádi cestujeme) EasyJet ruší pravidelnou linku z Prahy do Doncasteru. Důvodem zrušení linky je úplný odchod společnosti EasyJet z letiště v Doncasteru. EasyJet poletí naposledy z Prahy do Doncasteru 20. prosince 2010.

 • CCA ruší linku Praha-Brno

  (11.07.2011, Rádi cestujeme) Aerolinka Job Air - Central Connect Airlines oznámila ukončení pravidelné linky Praha-Brno-Praha. Poslední letadlo na této trase vzlétne dne 22. července 2011. Linku si pod svá křídla společně s ČSA společnost vzala ke konci minulého roku, poté co ČSA ukončili vlastní linku z Prahy do Brna. Důvod ukončení linky CCA zatím neoznámilo.

 • Smart Wings ruší linku Praha – Bukurešť

  (15.10.2010, Akční letenky.cz) Česká nízkonákladová společnost Smart Wings se rozhodla zrušit svoji nově zavedenou linku z Prahy do rumunské Bukurešti. Aerolinka přitom plánovala, že její lety budou dostupné od 31. října 2010.

 • WizzAir ruší lety z Prahy

  (16.11.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir ruší na zimní sezónu některé frekvence letů. Důvodem je zejména špatný odhad poptávky po letenkách během zimní sezóny. Zatím se ruší jen některé frekvence, podle iDNES.cz nechce WizzAir zatím žádné lety rušit.


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.