Air Berlin: letenky od €29 – pouze dnes a zítra

27. 07. 2010     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost Air Berlin spustila pouze dvoudenní akci na levné letenky. Akční nabídka platí pro lety s odletem během září či října a ukončena bude přesně po odbití zítřejší půlnoci. Akční letenky můžete rezervovat zejména z Vídně a Mnichova.

Štítky:
Air Berlin, Letenky Air Berlin, Letenky do Barcelony, Letenky do Innsbrucku, Letenky do Itálie, Letenky do Milána, Letenky do Paříže, Letenky do Rakouska, Letenky do Stockholmu, Letenky do Španělska, Letenky do Švédska

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky Berlín – Helsinky jen za 2 558 Kč!

  (05.07.2011, Letenky levně) S nabídkou levných letenek do finských Helsinek přišla německá společnost Air Berlin. Za zpáteční letenku s odletem z letiště Berlín Tegel zaplatíte pouhých 2 558 Kč! A co je víc, vybírat si můžete z několika termínů.

 • Air Berlin: Prodloužený víkend v Bělehradu jen za 1 444 Kč! Odlet z Vídně!

  (27.08.2010, Letenky levně) Zajímavou nabídku na letenky dnes máme zejména pro Moraváky a pro všechny ty, jež to mají nedaleko na letiště ve Vídni. Zpáteční letenky do srbského Bělehradu se společností Air Berlin pořídíte jen za 1 444 Kč!

 • Wizzair nabízí slevu 20% na všechny lety – pouze dnes

  (28.04.2011, Rádi cestujeme) Wizzair nabízí 20% slevu na své lety, platnost této nabídky však vyprší o dnešní půlnoci, aspoň tak o tom informuje samotná aerolinka.   A jak vypadají výsledné ceny?

 • Air Berlin hlásí nárůst přepravených osob

  (11.08.2010, Rádi cestujeme) Druhá největší německá letecká společnost Air Berlin přepravila v červenci letošního roku 3 700 971 cestujících a to je oproti červenci minulého roku nárůst 6,4 %. V červenci 2009 Air Berlin přepravil 3,479 mil. cestujících.Od začátku letošního roku do července Air Berlin přepravil téměř 18 mil. lidí. I to je více než za stejné období minulého roku. Nárůst je však minimální 0,6 %. Nárůst byl negativně ovlivněn událostmi v dubnu, kdy po výbuchu sopky na Islandu došlo k uzavření vzdušného prostoru nad velkou části Evropy.


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.