Wizzair: zkušenosti, zavazadla, ceny

23. 09. 2010     Rádi cestujeme

Maďarský nízkonákladový letecký dopravce Wizzair patří k těm, kteří nabízí nejlevnější letenky z Prahy. V minulých letech přepravil Wizzair z/do Prahy přes 340 000 cestujících. Už v letošním roce plánuje zvednout tento počet až o 42% a to na 640 000. Stále častěji lidé hledají zkušenosti s Wizzairem. I my jsme samozřejmě vyzkoušeli Wizzair a můžeme vám předložit například zkušenost s letem do Neapole.Wizzair jako jeden z mála nízkonákladových dopravců vám umožní přepravit až 32 kg těžké zavazadlo, a to aniž byste museli platit poplatky navíc.

Štítky:
Letenky, Nejlevnější letenky, Wizz Air

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Většina lidí se řídí při nákupu letenky podle ceny

  (15.10.2009, Akční letenky.cz) Průzkum našeho serveru ukázal, že většina lidí se při nákupu letenky řídí podle ceny. Na otázku "Jakou roli hraje cena při nákupu letenky?" si mohli respondenti vybrat celkem ze 4 odpovědí: 1) Nejdůležitější. Podle ceny řídím vše.; 2) Poměrně důležitou, ale ne na úkor aspoň základního komfortu.; 3) Beru ji samozřejmě v úvahu.

 • Emirates: Známe ceny letenek na přímé lince Praha – Dubaj!

  (03.01.2010, Letenky levně) V průběhu dnešního dne se v rezervačních systémech objevily ceny letenek na nové trase Praha - Dubaj, kterou bude od 1. července provozovat arabská společnost Emirates. A i přes veškeré kvality Emirates nutno poznamenat, že se ceny vcelku příčí s názvem tohoto webu. Zpáteční letenka Praha - Dubaj na měsíc červenec totiž stojí 15 878 Kč.

 • Click4Sky končí! ČSA ruší jednotné ceny letenek

  (01.12.2009, Akční letenky.cz) Click4SKy – nízkonákladový projekt ČSA – končí. Cestující si už nebudou moci zarezervovat levné letenky za jednotnou cenu. Včera to oznámil server iDNES.cz. ČSA zrušilo tento projekt a místo něj bude na stránkch click4sky.com nabízet nejvýhodnější tarify – nebude se ale již jednat o jednotné tarifní ceny.

 • Lufthansa spustila soutěž o dvě letenky a další ceny

  (22.07.2010, Akční letenky.cz) Patříte mezi soutěžní typy a je vám více než 18 let? Zapojte se do nové soutěže letecké společnosti Lufthansa. Ta totiž spustila soutěž o dvě letenky do evropské destinace dle vlastního výběru a další věcné ceny. Až do 13. září 2010 můžete odpovědět na velmi jednoduchou otázku týkající se online odbavení. Odpovědní formulář naleznete zde.


Sponzorované odkazy


Letenky do Bahrajnu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.