Marina di Camerota: to jsou čisté pláže a krásné moře

25. 09. 2010     Rádi cestujeme

Hledáte levnou dovolenou u blankytně čistého moře, tam kde pláže jsou čisté a udržované, kde nenajdete pouze hotely, ale také krásnou přírodu, útesy a mořské jeskyně? V tom případě neváhejte vycestovat do přímořského městečka Marina di Camerota. Postupně si popíšeme, co vám Marina di Camerota může nabídnout, jak se dopravit do města a nevynecháme také tipy na výlet, či fotografie.

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Marina di Camerota: to jsou čisté pláže a krásné moře

  (25.09.2010, Rádi cestujeme) Hledáte levnou dovolenou u moře? Hledáte dovolenou u blankytně čistého moře, tam kde pláže jsou čisté a udržované, kde nenajdete pouze hotely, ale také krásnou přírodu, útesy a mořské jeskyně? V tom případě neváhejte vycestovat do přímořského městečka Marina di Camerota. Postupně si popíšeme, co vám Marina di Camerota může nabídnout, jak se dopravit do města a nevynecháme také tipy na výlet, či fotografie.

 • Tipy kam na výlet – nejčistší pláže světa

  (11.08.2010, Akční letenky.cz) Portál MNN (Mother Nature Network) zveřejnil na svých stránkách přehled 8 nejčistších pláží na světě. K našemu překvapení se zde objevuje také jedna pláž z Evropy. Mezi dechberoucí místa ke koupání a pobytu v přírodě se tak zařazuje španělská Las Islas Cies a je proto právem považována za jednu z nejúžasnějších pláží Evropy.

 • Nejlevnější akční letenky od Ryanair jsou od 130 korun

  (03.09.2010, Rádi cestujeme) Ryanair nabízí nejlevnější akční letenky od 130,- Kč / 5 €. Z Česka za tuto cenu poletíte pouze z Prahy do Stockholmu, aspoň podle Ryanairu. My jsme za tuto cenu letenku do Stockholmu nenašli. Ze slovenské Bratislavy lze letět levně např.  do Bari, Bruselu, Pisy apod. Odlety z Brna zůstávají poměrně "drahé". Velmi levné letenky jsou například do Londýna - dvě osoby zaplatí cca. 529,- Kč. Ubytování pak stojí něco málo přes 1 000 korun za noc a dvě osoby. Levné ubytování lze najít i v Barceloně.

 • Finnair: ty nejlevnější letenky jsou zdarma

  (20.09.2010, Akční letenky.cz) Finnair, tradiční finská aerolinka, přichází každý týden s možností výhry letenky do Asie. Začátkem každého týdne zveřejní na svých facebookovských stránkách otázku, jejíž zodpovězení má tu moc odnést vás na křídlech aerolinky Finnair do dalekých zemí porcelánu, bambusu a medvědů panda. Otázka tohoto týdne: Jak by podle vás aerolinka Finnair měla ideálně vypadat?


Sponzorované odkazy


Letenky do Egypta

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.