Letenky last minute: Karibský Fort-de-France z Paříže jen za 10 056 Kč!

29. 09. 2010     Letenky levně

Už vás unavuje mizerné počasí v Česku? Zbalte kufry a vyražte do Karibiku – ale pozor, odlet je již zítra! Pokud máte rádi adrenalin a karibské pláže, neváhejte a bookujte letenky do Fort-de-France na Martiniku! Renomované aerolinky Air France vás tam a zpět dopraví za pouhých 10 056 Kč.

Štítky:
Air France, Letenky Air France, Letenky do Karibiku, Letenky na Martinik

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Paříže? Vybírejte pohodlně online!
 • Levne last minute letenky: Domin. republika

  (11.01.2011, Rádi cestujeme) Aktuální levné last minute letenky najdete na trase Berlín-Dominikánská republika, do města Punta Cana. Let je se společnosti Air Berlin. Termín letu: 12. ledna - 20. ledna 2011. Cena dvou zpátečních letenek je 558 €, to je zhruba 14 000 korun. Objednávat můžete na této adrese. A protože se jedná o last minute, spěchejte, letenky se obvykle rychle vyprodají.

 • Last minute letenky do Řecka zlevnily nejvíce

  (03.08.2010, Akční letenky.cz) Podle deníku Mediafax.cz došlo letos ke zlevnění last minute zájezdů a letenek, nejvíce se propad v cenách projevil na zájezdech do Řecka a Bulharska. Ceny zájezdů jsou tak údajně až o 8,5 % nižší než v loňském roce (pro měsíc červenec). Pokles cen patrně souvisí s propadem zájmu turistů o dané destinace.

 • Do Luxoru pod 5 500,- za letenku

  (26.08.2010, Rádi cestujeme) Na serveru LTURfly.com občas můžete najít zajímavé "last minute" letenky. Dnes například je zajímavá letenka z Bruselu do egyptského Luxoru. Za letenku tam a zpět zaplatí jedna osoba přibližně 5304,- Kč. Letí se se společností Jetairfly. Protože se jedná o last minute letenky, dlouho za uvedenou cenu zřejmě letenky nebudou.

 • Letenky last minute: Varadero na Kubě za pouhých 8 762 Kč

  (14.07.2010, Letenky levně) Pokud ještě nemáte vybranou letošní dovolenou a máte od čtvrtka čas, leťte na Kubu! Zpáteční letenky do Varadera s odletem z Manchesteru pořídíte jen za 8 762 Kč. Jediným omezením je tak termín výletu, kdy letět můžete právě jen ve čtvrtek 15. července a vrátit se můžete buď 22. července nebo 29. července.


Sponzorované odkazy