Levne last minute letenky: Domin. republika

11. 01. 2011     Rádi cestujeme

Aktuální levné last minute letenky najdete na trase Berlín-Dominikánská republika, do města Punta Cana. Let je se společnosti Air Berlin. Termín letu: 12. ledna - 20. ledna 2011. Cena dvou zpátečních letenek je 558 €, to je zhruba 14 000 korun. Objednávat můžete na této adrese. A protože se jedná o last minute, spěchejte, letenky se obvykle rychle vyprodají.

Štítky:
Air Berlin, Letenky do Dominikánské republiky

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Last minute letenky do Řecka zlevnily nejvíce

  (03.08.2010, Akční letenky.cz) Podle deníku Mediafax.cz došlo letos ke zlevnění last minute zájezdů a letenek, nejvíce se propad v cenách projevil na zájezdech do Řecka a Bulharska. Ceny zájezdů jsou tak údajně až o 8,5 % nižší než v loňském roce (pro měsíc červenec). Pokles cen patrně souvisí s propadem zájmu turistů o dané destinace.

 • Do Luxoru pod 5 500,- za letenku

  (26.08.2010, Rádi cestujeme) Na serveru LTURfly.com občas můžete najít zajímavé "last minute" letenky. Dnes například je zajímavá letenka z Bruselu do egyptského Luxoru. Za letenku tam a zpět zaplatí jedna osoba přibližně 5304,- Kč. Letí se se společností Jetairfly. Protože se jedná o last minute letenky, dlouho za uvedenou cenu zřejmě letenky nebudou.

 • Letenky last minute: Varadero na Kubě za pouhých 8 762 Kč

  (14.07.2010, Letenky levně) Pokud ještě nemáte vybranou letošní dovolenou a máte od čtvrtka čas, leťte na Kubu! Zpáteční letenky do Varadera s odletem z Manchesteru pořídíte jen za 8 762 Kč. Jediným omezením je tak termín výletu, kdy letět můžete právě jen ve čtvrtek 15. července a vrátit se můžete buď 22. července nebo 29. července.

 • Letenky do Ameriky a Afriky: last minute od 8462 Kč

  (03.02.2011, Akční letenky.cz) Máte chuť vydat se do dalekých zemí a nevadí vám trochu přestupování? Výborně! Pak tu máme právě pro vás následující akci na letenky! letenky do New Yorku ……………. 8462 Kč letenky do Toronta ………………… 8814 Kč letenky do Johannesburgu …… 12639 Kč


Sponzorované odkazy


Letenky na Ukrajinu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.