Na Madeiru o 1250 Kč levněji s Lauda Air

25. 10. 2010     Akční letenky.cz

Pokud jste někdy přemýšleli o návštěvě sympatického portugalského ostrova Madeira, též nazývaného “zelený ráj“, “Ostrov květin“ či „perla Atlantiku“, a zároveň je pro vás výhodné cestování z letiště Vídeň Schwechat, máte nyní jedinečnou příležitost.

Štítky:
Lauda Air, Letenky do Portugalska, Letenky na Madeiru, Letiště Vídeň

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Jak získat letenky u Wizzairu levněji?

  (03.04.2011, Rádi cestujeme) Wizzair připravil zajímavou službu. Pokud se stanete členy tzv. Wizz Xclusive klubu, získáte letenky levněji. Obvykle se za toto členství platí necelých 30 €, nyní je toto členství za cenu 10 €. Co konkrétně vám toto členství přinese? Můžete ušetřit až 10 € za jednosměrný let. Navíc zlevněnou cenu, za kterou budete moci nakupovat letenky jako člen Wizz Xclusive klubu, budete moci nakupovat nejen pro vás samotné, ale také pro až dalších 9 spolucestujících (včetně dětí, avšak vyjma kojenců).

 • S ČSA o polovinu levněji

  (04.03.2011, Rádi cestujeme) České aerolinie nabízí nyní 50% slevu na vybrané letenky. Sleva je platná pro lety v období mezi 20. březnem a 31. květnem. Počet zlevněných míst je omezený. Akční letenky pro vás sbíráme pravidelně. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

 • Lufthansa letenky o 625 Kč levněji

  (22.09.2010, Akční letenky.cz) Lufthansa letenky pro vás mohou být o 625 Kč levnější, pokud si dáte 2 minutovou námahu a vyplníte v Lufthansa dotazníku několik údajů – vaše jméno, e-mail a zatrhnete, že souhlasíte s podmínkami.  Pokud to zvládnete do 29. října 2010, obdržíte na vaši e-mailovou adresu promo kód, který můžete využít při rezervaci vašeho letu.

 • S Lufthansou do Itálie o 20% levněji

  (20.01.2011, Rádi cestujeme) Pokud si zakoupíte do nejbližší neděle, tedy 23. ledna 2011, letenku u Lufthansy Italia z Prahy do Milana, s odletem do konce března 2011, můžete získat až 20% slevu. Cena za pohybuje od 1 959,- Kč.


Sponzorované odkazy