Zimní Alpy levně

17. 11. 2010     Rádi cestujeme

Plánujete strávit několik dní v Alpách? Vybrali jsme několik tipů na kvalitní lyžování v rakouských Alpách. V článku najdete ceny skipasů, informace o sjezdovkách, vlecích apod.Nevynechali jsme aktuální nabídku levného ubytování v Alpách. Zimní Alpy mají určitě co nabídnout. Například ve středisku Bad Gastein - Ski Amade vás čeká 118 kilometrů sjezdovek!

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Aerolinka Germanwings zveřejnila zimní letový řád

  (10.05.2010, Akční letenky.cz) Německá nízkonákladová letecká společnost Germanwings zveřejnila nový zimní letový řád pro sezónu 2010/11. Germanwings bude podle nového plánu létat ze šesti základen – jmenovitě z letišť Kolín nad Rýnem/Bonn (CGN), Stuttgart (STR), Berlín-Schönefeld (SXF), Hannover (HAJ), Hamburg (HAM) a Dortmund (DTM) do sedmi desítek atraktivních destinací po celé Evropě. Nejvíce nových linek přitom zaznamená letiště Hannover.

 • Zimní dovolená u moře: letenky na Kanáry za 2 156 Kč

  (31.10.2011, Rádi cestujeme) Irský dopravce Ryanair dnes nabízí na trase Bratislava - Gran Canaria v měsíci lednu slevu až 20% na vybrané letenky. Díky tomu je možné nakoupit zpáteční letenku za něco málo přes 2 000 korun. Níže uvádíme jeden z možných termínů letu - na Kanárských ostrovech budete moci strávit až 10 dnů. Levné ubytování najdete v této části webu radicestujeme.  

 • Austrian: zpáteční letenky na víkend od 1688 Kč

  (18.11.2010, Akční letenky.cz) Máte chuť si vzít pár dní volna v práci a prodloužit si víkend? Výborně! Zaleťte si s Austrian Airlines do Athén, dopřejte si levné letenky do Barcelony a nebo si vychutnejte zimní nákupy v Miláně. To vše od pouhých 1688 Kč za zpáteční letenky včetně tax a odbavených zavazadel. Akční letenky vám přejí hezkou zimní dovolenou!

 • Lufthansa nabízí levné letenky do Jižní Ameriky

  (30.05.2011, Akční letenky.cz) Pokud chcete levně cestovat do vzdálenějších destinací, musíte zpravidla rezervovat letenky nějaký čas dopředu. Německá letecká společnost Lufthansa nabízí svým klientům akční zimní lety do vybraných zemí. Jestliže vás láká Jižní Amerika, je nyní možné rezervovat levné letenky z rakouského letiště Vídeň Schwechat. Na výběr jsou státy jako Kolumbie, Venezuela či Brazílie.


Sponzorované odkazy


Letenky na Arubu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.