Ryanair omezuje lety z Německa kvůli daním

15. 12. 2010     Akční letenky.cz

Aerolinka Ryanair ruší celkem 414 letů týdně, 34 linek. Změna přinese pokles počtu cestujících o asi 3 miliony. O práci přijde kolem 3 000 lidí. To vše přinese nově zaváděná německá ekologická daň. Navýšení ceny každé jednosměrné letenky pro krátké vzdálenosti o €8 bude mít zřejmě drastické dopady.

Štítky:
Letenky, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • LOT omezuje lety z Krakowa

  (03.08.2010, Akční letenky.cz) LOT, tradiční polská aerolinka, omezuje pro zimní období lety z Letiště Krakow. Změna se dotkne zejména těch, kteří využívali služeb polské aerolinky při svých cestách do USA, od měsíce listopad totiž již nebude možné sehnat přímé spojení do Chicaga (prozatím 3 x týdně). Přímý spoj do Athén a Říma bude také zrušen.

 • Irsko uzavřelo opět letiště kvůli sopce

  (04.05.2010, Rádi cestujeme) Dnes Irsko na pár hodin uzavřelo prakticky všechna svá letiště, kvůli sopečnému prachu. Letiště v Dublinu nebo Corku jsou do 13 hod. uzavřena. Po 13 hod. se očekává zprovoznění, avšak s možnými zpožděními. Do 14 hod. budou uzavřena letiště v Belfastu, Knocku a Shannonu.Byl zrušen i let na trase Praha-Dublin. V tabulce níže uvádíme seznam zrušených letů společností Ryanair. Ryanair zrušil lety od dnešní 6 hod. do 14 hod.

 • ČSA omezuje lety do Hamburku, Boloně a Kodaně

  (14.07.2010, Akční letenky.cz) ČSA se rozhodlo, že začne od září 2010 omezovat lety z Letiště Praha Ruzyně. Konkrétně se jedná o lety do Hamburku, Boloně a o lety do Kodaně. ČSA plánuje zrušení nočního spoje z Prahy do Hamburku a spoje ranního v opačném směru.

 • WizzAir výrazně omezuje lety z Letiště Praha

  (24.06.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir oznámila výrazná omezení počtu letů z Letiště Praha Ruzyně. Místo dosavadních dvou strojů, které pro lety z Prahy využívala, zúží svou flotilu v Praze na pouhý jeden Airbus A320. Omezení se týkají především sezónních letů do Burgasu a Katánie, které WizzAir nadále nebude nabízet.


Sponzorované odkazy