Danube Wings: pravidelné lety – Chorvatsko od 1178 Kč

07. 02. 2011     Akční letenky.cz

Regionální aerolinka Slovenska – Danube Wings představuje pravidelné linky do Chorvatska pro letní sezónu 2011. Letenky do Zadaru, Splitu a do Rijeky ocení zejména slovenští cestující pro lety z Letiště Bratislava (BTS) a čeští cestující žijící blízko slovenských hranic. Přehled letenek do Chorvatska včetně cen (minimální dostupné ceny) za jeden let znázorňuje následující tabulka.

Štítky:
Danube Wings, Letenky Danube Wings, Letenky do Chorvatska, Letenky do Rijeky, Letenky do Splitu, Letenky do Zadaru

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Danube Wings nabízí letní lety za zaváděcí ceny

  (08.03.2010, Akční letenky.cz) Slovenská letecká společnost Danube Wings nabízí nové letní lety a s nimi i zaváděcí ceny. Během letní sezóny přidává Danube Wings lety například do Chorvatska či Itálie.

 • Smart Wings letenky do Amsterdamu jsou minulostí

  (06.01.2011, Akční letenky.cz) Ve vší tichosti zmizely poměrně nově představené letenky do Amsterdamu od aerolinky Smart Wings. Po fázi omezování sáhly aerolinky k úplnému zrušení této linky. Letenky Praha – Amsterdam byly ještě donedávna zarezervovatelné. V současnosti je již na stránkách společnosti Smart Wings nenaleznete vůbec.

 • Danube Wings zlevňuje letenky k moři

  (15.04.2010, Akční letenky.cz) Slovenská letecká společnost Danube Wings nabízí svým zákazníkům letenky za akční ceny. Pro všechny, kdo si budou rezervovat letenky do vybraných destinací do konce dubna, nabízí aerolinka letenky od €55 včetně poplatků a přepravy zavazadel. Během letní sezóny bude Danube Wings zajišťovat 7 linek, které teď nabízí ve slevě.

 • Smart Wings nově nabízí i letenky na Menorku

  (16.06.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Smart Wings nově nabízí lety také na trase Praha – Menorka. Lety budou operovány jednou týdně s odletem z Prahy v 18:45 a příletem v 22:25. Zpět z Menorky jsou odlety plánovány na 23:10 s příletem na Letiště Praha v 1:30. Smart Wings nabízí letenky z Prahy na Menorku od 9897 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do Chorvatska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.