Germanwings nebude spolupracovat s Payback

10. 03. 2011     Rádi cestujeme

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings končí spolupráci s věrnostním programem pro zákazníky PAYBACK. Spolupráce bude ukončena ke 30. červnu 2011, tedy o tři měsíce dříve, než bylo původně plánováno. Tuto informaci sdělili veřejnosti zástupci Germanwings v úterý 8. března.

Štítky:
Germanwings, Payback

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Ryanair v některých zemích nebude lítat až do středy

  (19.04.2010, Rádi cestujeme) Na základě současných meteorologických předpovědí, a předpovědi pohybu sopečného mraku, se Ryanair rozhodl ve vybraných zemích zrušit lety až do středy 21. dubna. Jedná se o tyto země:Velká Británie, Irsko, Dánsko, Finsko, Norsko, Švédsko, Belgie, Holandsko, Francie, Německo, Polsko a pobaltské státy. Jižní Evropy se toto netýká. O Česku se Ryanair nezmiňuje.

 • Levná letenka do portugalského Porta

  (10.10.2011, Rádi cestujeme) Levná letenka do portugalského Porta? Pokud pro vás nebude překážkou odlet z Memmingenu nedaleko Mnichova, tak pak vás zpáteční letenka bude stát necelých 800 Kč. A to je opravdu velmi nízká cena.

 • Ryanair: Zpáteční letenky z Prahy do Dublinu jen za 1 178 Kč

  (23.06.2010, Letenky levně) Nízkonákladová společnost Ryanair letos v Praze končí, a tak již moc příležitostí k pořízení levných letenek nebude. Pokud chcete být na palubě posledního letadla, které do Prahy z Dublinu přiletí, máte nyní za 1 178 Kč skvělou šanci.

 • Zpáteční letenka na Kanárské ostrovy za 1 680 Kč

  (04.02.2011, ) Kanárské ostrovy se stávají čím dál tím větším terčem jak českých tak i zahraničních turistů a tím pádem klesají i ceny za letenky. Dnešní tip sice nebude s odletem z Prahy, zato cena ve výši necelých 70 Euro (v přepočtu cca 1 680 Kč) to s přehledem vynahradí.


Sponzorované odkazy


Letenky do Jižní Koreje

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.