Levné letenky k moři a do evropských metropolí

07. 06. 2011     Rádi cestujeme

Letenky na Mallorku za přibližně 1100 korun, letenky na Sardinii pod 1300 korun, letenky do Milana pod 500 korun, letenky do Amsterdamu pod 1200 korun - i takové jsme našli. Dnešní akční letenky jsme zaměřili na lety k oblíbeným letním destinacím a na pobyty v zajímavých městech o víkendu. Nejlevnější letenky najdete na trase Brno-Milan. Dostupné je i město Alicante. Posuďte sami:  

Štítky:
Akční letenky, Letenky do Amsterdamu, Letenky do Milána, Letenky na Mallorcu, Letenky na Sardinii

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Na dovolenou k moři, letecky a levně

  (01.01.2012, Rádi cestujeme) Pokud se chystáte v roce 2012 na dovolenou k moři, máme pro vás pár tipů. Vyhledali jsme aktuálně nejlevnější letenky k moři. Věříme, že v průběhu roku se objeví i nižší ceny. O těch vás budeme informovat v sekci akčních letenek. Náklady na dovolenou netvoří pouze letenky, ale také ubytování. A tak přikládáme i výhodné nabídky různých hotelů, penzionů apod.

 • Kam na víkend k moři: Sardinie, Malorka, Alicante

  (07.02.2011, Rádi cestujeme) Už vás zima nebaví? Chcete se na pár dnů ohřát někde u moře? Kam ideálně letecky na víkend k moři? Levné letenky k moři hledejte především na trasách z Bratislavy, Wroclavy nebo Krakova. S případným přestupem lze využít odlet z Brna. V článku najdete aktuální výběr levných letenek na Malorku, Sardinii nebo do Španělska.

 • Z Brna k moři v chorvatském Zadaru jen za 80 minut a 5 900 Kč!

  (10.06.2010, Letenky levně) Pokud bydlíte v moravské metropoli a v tomto horkém počasí by se vám zachtělo vykoupat se v moři, máte štěstí. Česká letecká společnost Central Connect Airlines totiž nedávno spustila novou linku z Brna do chorvatského Zadaru. Linka Brno - Zadar a zpět je v provozu každý čtvrtek a každou neděli, a to až do neděle 26. září 2010.

 • Levné letenky: Sardinie, Londýn, Glasgow

  (25.03.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky mohou podstatně snížit náklady na cestování. A protože rádi cestujeme, hledáme levné letenky a i tentokrát jsme levné letenky našli. V článku vypisujeme pouze část z těchto letenek. Více aktuálních letenek hledejte vždy na této adrese.Kam lze tedy levně letět? Určitě se vyplatí odlétat k moři z Bratislavy. Levně lze letět například na Sardinii. Z evropských metropolí můžete levně doletět do Londýna (cca. 800 Kč), do Glasgow (necelých 900 Kč). Na našem webu naleznete také levné ubytování – vyhledali jsme hotely od necelých 100 Kč za osobu/noc.


Sponzorované odkazy