Levné letenky do Tokia nebo na Sardinii

12. 03. 2012     Rádi cestujeme

Dnešní tip na levné letenky nás zavede do Japonska (Tokia) a na Sardinii. Zpáteční letenka na středomořský ostrov stojí hezkých 1 050 korun. Let je v dubnu. Zřejmě ideální čas na trávení aktivní dovolené na Sardinii - např. na kole. Do Japonska a zpět odcestujete za pořádně nízkou cenu - necelých 7 500 korun. Let je z Říma, s návratem do Londýna.

Štítky:
Letenky do Itálie, Letenky do Janponska, Letenky do Tokia, Letenky na Sardinii, Levné letenky

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky na Mallorku nebo do Uzbekistánu

  (03.12.2011, Rádi cestujeme) Zima sice teprve začíná, ale v dnešních akčních letenkách najdete i lety na nejbližší léto. Kam lze tedy aktuálně levně doletět? Tak například netradičně - do Uzbekistánu. Zpáteční letenka z Brna stojí jen 4 442 korun. Vůbec nejlevnější letenky najdete do Norska nebo Litvy - cena zpáteční letenky je pouze 312 korun! Odlet je z Německa. Z Prahy levně doletíte do Lyonu. Letní destinaci dnes reprezentuje Mallorka, kam vás Ryanair z Bratislavy dopraví jen za 1 560 korun. Na konci článku jsme také vypsali levné ubytování na Mallorce, a tak týdenní dovolená pro dva na tomto ostrově může stát okolo 6 500 korun.  

 • Akční letenky do Portugalska nebo na Mallorku

  (22.03.2011, Rádi cestujeme) Opět vás oslovujeme s aktuální nabídkou levných letenek. Kam lze tentokrát si levně zaletět? Mezi levné destinace nyní patří Mallorka - na tento ostrov lze letět opravdu levně, pod 400 Kč za osobu! V akčních letenkách najdete také destinace v Portugalsku nebo na Kypru.

 • Letecky na den do Londýna nebo Amsterdamu

  (12.11.2011, Rádi cestujeme) Pokud byste někam rádi vycestovali, ale zároveň nemáte náladu nebo možnosti sbalit se a jet na více dnů, máme pro vás levné letenky s termínem na jeden den. Odletíte jeden den večer a druhý den se vrátíte zpět. Můžete tak nasát atmosféru velkoměsta, nebo si jen tak zajet na nákupy. Zpáteční letenka do Londýna stojí necelých 600 korun. do Amsterdamu pak bez pár korun 1 200 Kč.  

 • Do Londýna za 500 Kč nebo Paříže za 800 Kč

  (19.03.2012, Rádi cestujeme) Dnes tu máme levné letenky do Londýna nebo Paříže. Do Londýna si můžete zaletět z německého Lipska a to za 500,- Kč. Paříž je o něco málo dražší, 800 korun, ale i tato cena je poměrně zajímavá. V tomto případě musíte ale počítat s tím, že přistanete zhruba 70 km od Paříže. Do Paříže lze pokračovat autobusem. Velmi levně doletíte z Německa také na Mallorku a do chorvatského Zadaru.


Sponzorované odkazy


Letenky do Japonska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.