Zavazadla do letadla a změny podmínek od 1.5.2012!

02. 05. 2012     ALetenky.cz

Od 1. května 2012 změnila řada leteckých společností pravidla a limity, které se týkají přepravovaných zavazadel. Většina z nich také oznámila přechod na tzv. kusový systém (piece concept) přepravy zavazadel.

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA: orientace na Rusko a změny v letovém řádu

  (24.01.2012, Akční letenky.cz) Jaké plány a změny chystá naše národní aerolinka ČSA pro rok 2012 jsme se dozvěděli přímo v tiskové zprávě (TZ) z minulého týdne. Z letového řádu je na první pohled patrná orientace přepravce na východní destinace a především na Rusko.

 • Novinky a změny u aerolinky Czech Airlines

  (02.08.2012, ALetenky.cz) Naše národní letecká společnost Czech Airlines se v českém tisku objevuje vcelku pravidelně a jednotlivé změny a novinky jsou věřejností přijímány často rozporuplně.

 • ČSA: nová linka do Samary a změny zimního letového řádu

  (16.08.2011, ALetenky.cz) České Aerolinie začnou nově létat z Karlových Varů do ruského města Samara. Dnešní článek dále obsahuje chystané změny frekvencí na současných linkách ČSA pro zimní sezonu.

 • U Easyjet už dnes můžete rezervovat letenky na červen 2012

  (17.08.2011, Rádi cestujeme) Nízkonákladový dopravce Easyjet již nyní nabízí rezervace letů na léto 2012. Na internetové stránce www.easyjet.com si mohou zákazníci naplánovat lety až do 24. 3. 2012 u všech nabízených destinací. Do Bristolu ve Velké Británii a Londýna (Stansted i Gatwick) je možné letenky rezervovat dokonce až do 24. 6. 2012.


Sponzorované odkazy


Letenky do Tuniska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.