VELKÝ PŘEHLED: letenky do Londýna

11. 11. 2012     Aerolinie.info

Londýn patří mezi oblíbené cílové i přestupní destinace. V roce 2011 se zařadil mezi 5 nejoblíbenějších cílů z pražského letiště Václava Havla. Podívejte se na přehled leteckých společností, které lety do Londýna nabízejí.

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Vybírejte pohodlně online!
 • VELKÝ PŘEHLED: letenky do Paříže

  (20.11.2012, Aerolinie.info) Přes 800 tisíc přepravených cestujících ročně a až 9 letů denně dělá z Paříže jednoznačně nejoblíbenější linku z Prahy. Podívejte se na přehled společností, se kterými se do francouzské metropole můžete vypravit.

 • ČSA: velký výprodej letenek z Prahy a Ostravy

  (27.08.2013, Akční letenky.cz) Velký podzimní výprodej letenek si pro své zákazníky připravila letecká společnost ČSA a v nabídce jsou především odlety z Prahy a Ostravy. Akce platí od dnešního dne do 8. září a vztahuje se na cestovní období říjen – prosinec.

 • Letenky, aerolinky, letiště - přehled aktuálních informací

  (08.11.2012, ALetenky.cz) Po nějaké době jsme si opět připravili přehled víceméně důležitých či zajímavých informací ze světa létání, ze kterých jsou nejpříjemnější asi ty o nových linkách z Prahy nebo Ostravy.

 • Levné letenky: Benátky, Řím, Londýn

  (13.06.2013, Rádi cestujeme) Benátky, Londýn, Řím - přední evropské destinace a překvapivě levné pokud poletíte z Prahy či Brna. Posuďte sami - zpáteční letenka Praha-Benátky za cenu 658 korun, zpáteční letenka Brno-Londýn za 1 058 korun a po delší době let z Prahy do Říma za cenu pod 1 100 korun.


Sponzorované odkazy