Letenky, aerolinky, letiště - přehled aktuálních informací

08. 11. 2012     ALetenky.cz

Po nějaké době jsme si opět připravili přehled víceméně důležitých či zajímavých informací ze světa létání, ze kterých jsou nejpříjemnější asi ty o nových linkách z Prahy nebo Ostravy.

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • VELKÝ PŘEHLED: letenky do Paříže

  (20.11.2012, Aerolinie.info) Přes 800 tisíc přepravených cestujících ročně a až 9 letů denně dělá z Paříže jednoznačně nejoblíbenější linku z Prahy. Podívejte se na přehled společností, se kterými se do francouzské metropole můžete vypravit.

 • VELKÝ PŘEHLED: letenky do Londýna

  (11.11.2012, Aerolinie.info) Londýn patří mezi oblíbené cílové i přestupní destinace. V roce 2011 se zařadil mezi 5 nejoblíbenějších cílů z pražského letiště Václava Havla. Podívejte se na přehled leteckých společností, které lety do Londýna nabízejí.

 • Přehled nejlevnějších letenek od aerolinky Ryanair

  (27.11.2012, Akční letenky.cz) Irská letecká společnost Ryanair sice občas svým zákazníkům dokáže zahrát na nervy, pravdou ale je, že nabízí jedny z nejlevnějších letenek do mnoha destinací především v Evropě. Do vybraných měst si můžete zaletět také z Brna či Bratislavy.

 • Nejlevnější letenky: aktuální nabídka!

  (01.12.2011, ALetenky.cz) V tomto článku pro vás pravidelně připravujeme přehled aktuálních nabídek na nejlevnější letenky. Monitorujeme nabídky leteckých společností včetně nízkonákladových.


Sponzorované odkazy


Letenky do České republiky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.