Náš tip: vyhněte se zbytečným poplatkům za platbu letenky

13. 11. 2012     Aerolinie.info

Ve snaze snížit základní cenu letenek na minimum aplikují nízkonákladové letecké společnosti dodatečné poplatky i za samotnou platbu letenky. Podívejte se na přehled možností, které jednotlivé aerolinky nabízejí, a ušetřete.

Online rezervace letenek:

  • Letíte s nízkonákladovou společností? Vyhněte se zbytečným poplatkům!

    (15.05.2013, ALetenky.cz) Nízkonákladové aerolinky většinou nabízí nejlevnější letenky do různých destinací. Tyto ceny však často nebývají konečné. Přečtěte si náš článek a získejte více informací o příplatcích a o tom, jak se jim vyhnout.

  • Cestování nalehko: dejte si pozor na limity pro příruční zavazadla

    (26.11.2012, Aerolinie.info) Aby se cestování letadlem nalehko zbytečně neprodražilo, je třeba si předem ověřit platné limity pro příruční zavazadla. Jenom tak se vyhnete možným nepříjemnostem v podobě poplatku za dodatečné odbavení zavazadla.

  • Praha – Londýn (Luton) za 2 tisíce

    (01.08.2012, ) Pokud plánujete na konci léta nebo na začátku podzimu výlet do dějiště letních olympijských her, doporučujeme Vám využít akční nabídku na levné letenky do Londýna pro období září – říjen 2012. Se společností Wizzair Hungary můžete letět z Prahy do Londýna a zpět za částku kolem 2 tisíc. Jedná se o přímý let, tudíž se vyhnete otravným přestupům. Odlet: Praha Ruzyně Přílet: Londýn – Luton Využijte této skvělé nabídky a udělejte si svůj vlastní eurovíkend v Londýně. Volné termíny pro levné letenky do Londýna naleznete zde


Sponzorované odkazy


Letenky do Tuniska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.