Levné letenky do britských měst od aerolinky Jet2

25. 02. 2013     Akční letenky.cz

Pokud plánujete v blízké době návštěvu Velké Británie mohl by se vám hodit tip na celkem výhodné letenky od letecké společnosti Jet2. Mimo jiné provozuje tento přepravce také lety z letiště Praha, odkud létá přímo do Edinburghu, Newcastlu, Manchesteru a Leedsu.

Štítky:
Jet2, Letenky do Velké Británie, Letenky Jet2

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Jet2: levné letenky do Anglie od 940 Kč

  (06.08.2012, Akční letenky.cz) Na webu britské nízkonákladové aerolinky Jet2 jsou ještě pořád k dispozici akční letenky z Prahy do čtyř měst na Britských ostrovech. Nejlevnější jednosměrné lety vyjdou klienty letecké společnosti na 940 Kč včetně poplatků.

 • Jet2: levné letenky z Prahy do Anglie

  (19.03.2012, Akční letenky.cz) Britská nízkonákladová aerolinka Jet2 nabízí svým zákazníkům pravidelné lety z Prahy do čtyř měst na Britských ostrovech a nejlevnější jednosměrné letenky jsou k mání od 1058 Kč včetně poplatků. Obdivovatelé galerií a muzeí mohou například rezervovat cestu na lince Praha – Manchester (MAN), která se vyplatí třeba v měsíci květnu.

 • Jet2 akce: z Prahy do Anglie od 940 Kč!

  (11.07.2012, Akční letenky.cz) Hned do čtyř měst na Britských ostrovech můžete vyrazit z Prahy prostřednictvím britské nízkonákladové aerolinky Jet2, která právě nabízí akční letenky především na podzimní měsíce. Nejlevněji můžete rezervovat jednosměrné lety od 940 Kč.

 • S aerolinkami Jet2 a bmibaby levně do Anglie

  (19.04.2012, Akční letenky.cz) Nízkonákladové britské aerolinky bmibaby  a Jet2 nabízí svým klientům výhodné letenky z Prahy do vybraných měst ve Velké Británii. Z České republiky se můžete vydat třeba do Birminghamu, Manchesteru, Newcastlu, Leedsu či Edinburghu. V akční nabídce společnosti bmibaby můžete najít zpáteční letenky na trase Praha – Birmingham (BHX) od 1661 Kč včetně poplatků.


Sponzorované odkazy